Останні події
Діяльність усіх політичних партій вимагає постійного фінансування. Але гроші у політиці – чи не найбільша загроза демократії, яка не знає кордонів. Корупційні скандали, що час від часу виникають на цьому ґрунті – більшою або меншою мірою характерне явище для різних країн світу незалежно від континенту.
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

В Україні нещодавно стартувала чергова квазіреформа. На цей раз узялися за об’єднання територіальних громад.   Я уважно спостерігаю за цим процесом і у мене, як пересічного громадянина і місцевого політика, виникло кілька запитань.
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

10 червня народний депутат України, член депутатської групи «УДАР» у Верховній Раді Григорій Тіміш зустрівся з представниками Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району. Під час зустрічі активно обговорювалась підготовка до створення самодостатніх сільських громад.
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

Чернівецька обласна організація Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" власними силами придбала техніку для забезпечення безперебійної доставки волонтерами-"УДАРівцями" допомоги бійцям на блокпостах на Сході України.   
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

У рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей в Кельменцях на Центральній площі відбувся конкурс малюнку на асфальті «Світ дитячих мрій», організований відділом у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з районною молодіжною організацією Політичної партіїї «УДАР Віталія Кличка».
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

21 травня громадська організація «Міський жіночий клуб «Успішна чернівчанка» спільно з відділом у справах сім’ї та молоді та міським центром соціальних служб для дітей та молоді Чернівецької міської ради провели VIII благодійний фестиваль «Промінь надії» для дітей, сімей учасників АТО. Цьогоріч він був присвячений Дню вишиванки та Дню батька. Проходив захід у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка.
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

17 травня народний депутат України Григорій Тіміш відвідав з робочим візитом Глибоцький та Сторожинецький райони.
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

Укотре волонтери Анатолій Гуцул, Олег Шемуня та Сергій Душкевич - члени Чернівецької обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», доправили  допомогу нашим бійцям, які  зараз перебувають у  зоні АТО. Як  і  раніше їм у цьому  допомогли небайдужі буковинці, які підтримали коштами та  продуктами. Про це повідомляє прес-служба ЧОО ПП «УДАР Віталія Кличка».
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України від 203 в/о Григорій Тіміш, член парламентської фракції Блоку Петра Порошенка (група УДАР), з трибуни Верховної Ради України закликав не зривати виконання договору з ЄС щодо побудови пунктів міжнародного пропуску в Чернівецькій області на суму близько 3,5 млн. євро. Свій виступ, під яким підписалися всі народні депутати України від Чернівецької області, голова облорганізації ПП «УДАР Віталія Кличка» пан Тіміш попросив вважати депутатським запитом.
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

14 травня відбувся брифінг за результатами проведених комітетських слухань, темою яких було посилення ролі єврорегіонів у здійсненні транскордонного співробітництва. На них зібралась велика кількість представників різних регіонів України. Головне питання, яке розглядалося – залучення європейських коштів для здійснення ряду культурних, освітніх та інфраструктурних програм. Про це повідомляє прес-служба ЧОО ПП "УДАР Віталія Кличка". 
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

Виступ Григорія Тіміша на пленарному засіданні Верховної Ради України 
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

Октавян Мірчевич Магас – людина сильна та мужня, віддана своїй справі й державі. Наразі чоловікові 43 і він є начальником відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської районної державної адміністрації. Та попри авторитетну посаду, отримавши повістку, – не злякався, не сховався і не відкупився, а пішов захищати Батьківщину у цей складний, буремний для неї час.
25 Травня 2015 +Коментар | подобається

  Я уважно слідкую за діяльністю міської влади, але назвати пріоритети її діяльності не можу. Чи було зроблено хоч щось вагоме, що було б помітним за рік, який минає. Хіба що ухвалені рішення міської ради з ліквідації районного поділу у місті та неутворення у новому скликанні районних у місті рад. Але й вони були прийняті з порушенням чинного законодавства, про що я вже зауважував раніше.  
13 Травня 2015 +Коментар | подобається

  Минуло вже 70 років з того часу, як наші солдати боролися із фашистськими загарбниками, проте ми пам'ятаємо про героїчний подвиг нашого народу і щиро дякуємо тим, хто захищав нашу  країну та  боровся  за  її майбутнє. Більшість з них, забрала  війна, інших - невблаганний  час, та  все  ж, залишилися  ще  ветерани сильні духом і тілом, які  своїм прикладом надихають нас на нові звершення та змушують любити кожну хвилину кожного дня і цінувати той найбільший  скарб, який  у  нас  є - життя. Одним із таких, є чернівчанин - полковник Михайло Пантелеймонович Самойлов. Доля цього чоловіка терниста і нелегка. В його житті були і злети, і падіння, та все ж він вистояв, гідно пройшовши всі випробування, і в  нагороду  за  це, доля подарувала йому довголіття. Тож, напередодні ювілею Дня  Перемоги, члени Чернівецької міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», вирішили його відвідати.  
12 Травня 2015 +Коментар | подобається