Останні події
Свято 9 травня для кожного з нас просякнуте сумом і щастям, радістю великої Перемоги та гіркотою страшних реалій тієї війни. Дорогі ветерани, учасники тих подій, 70 років тому Ви відстоювали нашу незалежність та ваше право на життя, зробили все для того, щоб ми ніколи не чули гуркоту обстрілів чи гарматних вибухів, ніколи більше не були уярмленими, й не вважали себе чужими у власній країні. Ви зробили все, аби дітки думали, що в батьків рубці від народження, аби у дівчат не краялось серце, проводжаючи коханих на фронт, аби жінки, залишались слабкою статтю, а не брали до рук автомати, аби імена героїв не блукали братськими могилами, аби сестри плакали від щастя, а не від похоронок, аби матері не сивіли передчасно... аби ми жили так, як нам захочеться, а не так, як нам дозволять. Ви перемогли. Ціною власного здоров'я...власного життя...Перемогли.    

 29 квітня ц.р. в Чернівецькому міському центрі зайнятості відбулася зустріч народного депутата Верховної ради України VIII скликання, члена Комітету з питань європейської інтеграції Григорія Тіміша з керівниками центрів зайнятості Чернівецької області. У розмові взяли участь в.о. иректора обласного центру зайнятості Любов Кожолянко, директори Чернівецького міського, Герцаївського, Глибоцького, Новоселицького, Кельменецького, Хотинського районних центрів зайнятості.

В неділю, 26 квітня 2015 року в приміщенні спорткомплексу «Локомотив», відбувся Відкритий чемпіонат м. Чернівці з боксу. У змаганнях брали участь близько 110 учасників у різних вікових групах: юніори, молодь і дорослі з Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької та Київської областей. Організувала змагання, які тривали два дні, міська Федерація боксу. Відкрили захід своїм виступом гімнастки. Призерів чемпіонату нагородили кубками та годинниками. 
26 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, в Чернівцях, у приміщенні Факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбувся круглий стіл на тему «Перспективи покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців України напередодні виборів до місцевих рад». Організатором заходу виступив «Центр підтримки громадських ініціатив» за сприяння Уряду Канади та Міжнародного Республіканського Інституту.
24 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

24 квітня 2015 року, активісти-«ударівці» долучилися до мітингу-реквієму пам’яті загиблих та померлих буковинців, які брали участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Захід відбувся на Центральному міському кладовищі.
24 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

23 квітня на запрошення педагогічного колективу «ударівці» побували на святкуванні ювілею Дитячого навчального закладу № 47. Адміністрація та працівники садочка організували дуже гарне свято-концерт з піснями і таночками, які готували не тільки дітки та вихователі, а й батьки. 
23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

В середу, 23 квітня, Галина Марараш, голова міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», президент міського клубу «Успішна чернівчанка», побувала на засіданні Чернівецької обласної організації «Комітет виборців» на тему «Кому потрібне добре врядування місцевих громад?» 
23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

У четвер, 16 квітня, після останньої поїздки на Схід, Олег Шемуня, Анатолій Гуцул та Денис Богдан привезли дітям незвичайні сувеніри від атовців
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

З 7 до 10 квітня Чернівецькі активісти-«ударівці» відвідували українських бійців, що служать в зоні АТО. За чотири дні Анатолій Гуцул, Денис Богдан і Олег Шемуняпроїхали не лише своїм звичайним маршрутом, а й побували ще на двох блокпостах. Про це повідомляє прес-служба ЧОО ПП "УДАР Віталія Кличка".
14 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України Г.Тіміш вважає неправильним, що тендер на організацію харчування дітей у навчальних закладах Глибоцького району чотири роки поспіль виграє одна й та сама фірма. Йдеться про ГАЛС ЛТД. Ціна питання, за словами народного депутата України, від 8 до 11 млн. грн. кожного року. 
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні у Чернівцях відбулась зустріч із народним депутатом України Григорієм Тімішем, який розповів про свою роботу у парламенті та на Буковині. Як відзначив нардеп, пройшло вже більше 100 днів роботи нового складу Верховної ради, проте змін, на які очікувало наше суспільство, поки немає.
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Серед  резонансних справ, які потрапляють до нього на контроль, народний депутат Г.Тіміш назвав ситуацію зі звільненням Валентини Рибак.
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Парламентська група УДАРу, яка організаційно входить до Блоку Петра Порошенка може зрости.
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається