Останні події
"УДАР боротиметься за голову Путильської РДА Михайла Ямницького і першого заступника голови Заставнівської РДА Василя Молдована, щоб вони отримали робоче місце". Про це сьогодні на прес-конференції заявив народний депутат України Григорій Тіміш, який очолює ЧОО ПП "УДАР Віталія Кличка".
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Нещодавно у Чернівцях побували кореспонденти польського католицького тижневика новин «Недільний Гість» (видається з 1923 року, у наші дні - понад стотисячним тиражем) Ґражина Мислінська і Славек Ольжацкі. Уже кілька років вони добре знайомі з активістами Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»: час від часу бачилися на культурницьких заходах, згодом зустрілися на київському «Євромайдані», а тепер – у чернівецькому волонтерському центрі.
13 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат-«ударівець» Григорій Тіміш провів зустріч з жителями районів області  там.Чернівці. 23-25 березня 2015року Народний депутат України Григорій Тіміш зустрівся з жителями Глибоцького, Новоселицького районів області та Садгірського району м. Чернівці, які зверталися з різними проблемами, пропозиціями й скаргами. Про це повідомили у прес-службі ЧОО ПП "УДАР Віталія Кличка". 
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Успішно завершилася чергова поїздка в зону АТО чернівецьких волонтерів – «ударівців» Анатолія Гуцула, Дениса Богдана, Олега Шемуні та Сергія Душкевича.
19 Березеня 2015 +Коментар | подобається

18 березня, у приміщенні центрального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся регіональний Форум розвитку громадянського суспільства «Культура миру: єдність у різноманітності».
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Вітаємо членів нашої партії Анатолія Гуцула та Дениса Богдана - активістів громадської організації "Гідність Буковини" з отриманням подяки за значну допомогу на підтримку бійців АТО від управління культури Чернівецької ОДА. 
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Сюжет про підготовку до останньої поїздки наших волонтерів з 10-ї хвилини
16 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Завершується чергова поїздка в зону АТО чернівецьких волонтерів –«ударівців» Анатолія Гуцула, Дениса Богдана, Олега Шемуні та Сергія Душкевича. 
16 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Na Majdanie sytuacja była jasna – tam stał Berkut, a tu staliśmy my – mówi Siergiej, uczestnik tamtych protestów. – Dzisiaj wszystko się skomplikowało.
13 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Нещодавно Лагода Іван, член нашої Партії, вихованець Заставнівської ДЮСШ (тренер Василь Молдован) став чемпіоном Німеччини з бойового самбо у ваговій категорії до 68 кг.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Не так багато часу пройшло з дня останньої поїздки чернівецьких «ударівців» на Схід з гуманітарним вантажем, як буковинські волонтери зібрали чергову партію продуктів та речей для доставки нашим захисникам. У суботу зранку троє активістів «УДАРу» з Буковини вирушили на Схід. Анатолій Гуцул, Олег Шемуня та Олексій Ракоча поставили за мету дістатись до найдвіддаленіших блок-постів, куди волонтери через небезпечну дорогу навідуються вкрай рідко.
24 Лютого 2015 +Коментар | подобається

У неділю, 22 лютого, у Сторожинці відбулася конференція районної партійної організації Політичної партії «УДАР». Найважливішим питанням, яке розглядали на конференції, було переобрання голови районної організації. Більшість делегатів підтримала на цю посаду шановану і авторитетну людину – Володимира Миколайовича Філіповича.
24 Лютого 2015 +Коментар | подобається

У п’ятницю у Новоселиці ярмаркували –  збирали гроші для поранених бійців АТО. На заклик Новоселицької районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» підприємці, школярі, художники та просто небайдужі новосельчани принесли на продаж вироби власного виробництва. Продавали випічку, художні вироби, сувеніри.
16 Лютого 2015 +Коментар | подобається

У Чернівцях переобрали голову Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». На обласній конференції «ударівці» краю підтримали на цю посаду кандидатуру народного депутата України Григорія Тіміша.
14 Лютого 2015 +Коментар | подобається