Останні події

Активісти Чернівецької обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» приєдналися до всеукраїнської акції «УДАРимо фарбою по ямах»

Питання якості доріг в Чернівецькій області надзвичайно актуальне та складне. Адже Буковина є прикордонною зоною, і має вигідне геополітичне положення, це в свою чергу породжує рух транспорту, однак за якісними показниками вона не відповідає міжнародним стандартам.

В Україні діє незрозуміла система: дороги ремонтуються, а через місяць ями, немов гриби після дощу,  з’являються знову. В середньому на будівництво в Україні 1 км. твердого покриття витрачається 6 млн. доларів, в США таке будівництво обійшлось би не більш ніж у 1,8 млн. доларів. Однак порівнювати якість українських та американських доріг не доводиться.

За останні два роки в ДТП загинуло більше 20 тисяч молодих людей, ще 40 тисяч травмовано. Смертність на дорогах в Україні у п’ять разів вища, а ніж в країнах ЄС. Нерідко причиною аварій стає саме жахливий стан доріг.

Активісти партії «УДАР Віталія Кличка», звертаючи увагу на дану проблему, провели акцію «УДАРимо фарбою по ямах». Розфарбовували дороги у Чернівцях та по області. На цю справу витратили близько 15 літрів фарби, які б можна було використати на розмітку вже якісно побудованої дороги, якби влада працювала належним чином і ці дороги дійсно будувала. Активісти побували в Кіцманському, Заставнівському, Сторожинецькому, Глибоцькому районах та в обласному центрі. Особливо поганий стан вулиць був зафіксований у місті Чернівці та селищі Глибока.

Голова обласного осередку партії «УДАР Віталія Кличка» Роман Ванзуряк зазначив: «Метою акції «УДАРимо фарбою по ямах» - є спроба привернути увагу місцевих чиновників до жахливого стану українських доріг і зменшити аварійність через вибоїни. Дороги – це не просто автошляхи, це, перш за все, обличчя України як держави. Нас не сприйматимуть, як розвинену європейську країну поки ми не здолаємо корупцію у цій сфері та почнемо використовувати кошти за призначенням досягаючи високого результату. Нам в цій країні жити і нам потрібно зробити її кращою для нас».

 

  31 Травня 2012 +Коментар | подобається