Останні події

Чернівецька обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» бореться за українську мову

 

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко назвав ганебним голосування у Верховній Раді Закону України «Про засади мовної політики». В партії «УДАР» голосування в парламенті з порушенням усіх норм регламенту, вважають відвертою провокацією, організованою в тому числі і спікером, який ще вчора обіцяв не допустити проходження мовного питання, що розколює суспільство.

Віталій Кличко звертається до інших опозиційних сил з вимогою виробити спільний план протидії провокаторам, які намагаються проштовхнути скандальний мовний закон. «Мова йде про захист української державності, і тут потрібно діяти спільно, рішуче, консолідовано і узгоджено. Інакше події розгортатимуться так, як це трапилося сьогодні. «УДАР» поки що не має фракції в парламенті, інакше сьогодні ми б протистояли цій ганьбі. Наша партія захищатиме єдину державну мову – українську – поза парламентом і всіма доступними засобами», – наголосив Кличко в коментарі журналістам.

Голова чернівецької обласної організації Роман Ванзуряк прокоментував цю ситуацію: «Нам потрібно відстоювати нашу мову та боротись за неї! Ми повинні діяти об’єднано для того, щоб зберегти нашу солов’їну мову».

 

  7 Червня 2012 +Коментар | подобається