Останні події

Від порядку у власному домі – до порядку у державі

Першими свої містечка та селища прибрали райони. Це вони зробили з власної ініціативи. Майже 140 однопартійців у районах Буковини вийшли на своєрідну толоку і впродовж трьох-чотирьох годин трудились, щоб прибрати від сміття різні зони відпочинку. Від сміття очистили кілька парків культури, автостоянок, берегів (у межах райцентрів) річок Дністер, Черемош та Путилка, місця вшанування воїнів-визволителів.

        Досить активно акція проходила і в обласному центрі – близько 150 активістів партії наводили порядок на Чернівецькому центральному міському пляжі. УДАРівці запаслись сміттєвими пакетами і взялись до роботи. Усе сміття, що тут накопичувалось  роками, зібрали за кілька годин та вивезли автобусами на сміттєзвалище.

         У заходах взяли також участь кандидати у народні депутати Верховної Ради України по 201-204 мажоритарних округах, а саме Г.Марараш,  Г.Тиміш, К. Назаренко та Б. Баласинович. Не цурався брудної роботи і кандидат у народні депутати України за списками партії «УДАР Віталія Кличка», голова Чернівецької обласної організації цієї партії Р.Ванзуряк. Всі разом очищали місто від великого бруду, розбитих пляшок, металевих бляшанок, папірців і різного непотребу.

     - Звичайно ж, наші активісти за два дні не могли очистити все місто, однак мета нашої акції полягала не тільки в цьому, - говорив Роман Степанович, спілкуючись із журналістами. – Нашим основним завданням було довести, що наші однопартійці не словами, а безпосередніми діями готові робити корисні справи для своїх земляків та України в цілому. І що ми можемо наводити порядок не лише у нашому домі, але й у державі.

Другий етап очищення розпочнеться після виборів, коли партія «УДАР Віталія Кличка» у складі Верховної Ради України  очищуватиме країну від нинішньої злочинної та корумпованої влади!

              

  28 Серпня 2012 +Коментар | подобається