Останні події

Чому УДАРу не знайшлось місця у складі ОВК

 

Центральна виборча комісія (ЦВК) провела жеребкування щодо включення кандидатур до складу окружних виборчих комісій (ОВК) з виборів народних депутатів України. Партії «УДАР Віталія Кличка» захищати голоси своїх виборців не дали можливості.

24 політичні партії, які беруть участь у виборчому процесі, окрім політичної партії «УДАР Віталія Кличка», матимуть своїх представників в ОВК, а відповідно й можливість контролювати процес волевиявлення громадян. Представників політичної партії «УДАР Віталія Кличка» усунули від участі в контролі за виборчим процесом шляхом їхнього недопущення до роботи у окружних виборчих комісіях по всій Україні.

Голова Чернівецької обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Роман Ванзуряк наголосив: «Шановні українці,  усі ми з вами стали свідками ганебної змови цієї влади з «опозиційними» силами, результатом чого стало усунення представників партії «УДАР Віталія Кличка» від участі в контролі за виборчим процесом. Я закликаю всіх громадян України об’єднатися навколо цієї проблеми та власними силами захистити свій голос. Якщо сьогодні нам вдасться це зробити і ми отримаємо вагому підтримку партії на виборах, то представникам влади і тих політичних сил, які змовилися щодо виключення партії «УДАР» з роботи окружних виборчих комісій, не залишиться шансів здійснити масштабні фальсифікації результатів виборів.

Водночас це є свідченням того, що партія «УДАР Віталія Кличка» є справжньою опозиційною силою, якої вже реально боїться і правляча партія, і псевдодемократи. Недопущення наших представників  від роботи в ОВК – це звичайно нокдаун для нашої партії, однак у нас вже достатньо сильний «УДАР», щоб із Вашою підтримкою 28 жовтня завдати нокаутуючого удару по старій та неефективній владі. І ми віримо у те, що навколо нас об’єднається більшість виборців, які втомилися від постійних змов та чвар і готові завдати спільного УДАРу по всіх тих перешкодах, які заважають нормальному розвитку українського суспільства».

Політологи ж радять нині нікому не говорити про свої політичні вподобання, а особливо за кого ви будете голосувати. Крім того, необхідно завчасно прийти на свої виборчі дільниці та переконатися у тому, що Вас включено до списку виборців. А у день виборів найголовніше – не  піддаватися на підкуп та провокації.

 

  28 Серпня 2012 +Коментар | подобається