Останні події

Соціального працівника викликали?

Соціального працівника викликали?

Чернівецька обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» повідомляє, що до районних штабів активно надходять скарги від представників соціально незахищених верств населення із сільської місцевості  про незаконну агітацію соціальних працівників. За свідченнями людей, соцпрацівники навідуються до своїх підопічних та в ході розмови намагаються з’ясувати політичні уподобання громадян, а також чи мають вони намір взяти участь у голосуванні на парламентських виборах.   

Водночас, надходять також повідомлення неофіційного характеру щодо реальної загрози виключення з реєстру виборців симпатиків «УДАРу» та інших опозиційних сил на підставі зібраної інформації.

Партія УДАР застерігає, що такі дії можуть мати на меті  маніпуляції зі списками виборців, спрямовані на фальсифікацію результатів голосування або ж обмеження виборчих прав громадян. Зокрема, на підставі виявлених політичних уподобань, громадяни, які не підтримують провладні політичні партії, можуть бути банально виключені зі списків виборців і в такий спосіб позбавлені можливості здійснити волевиявлення у день голосування. Крім того, якщо громадяни заявлять, що не збираються брати участь у виборах, то їхнім бюлетенем зможе цілком скористатися хтось інший.

 У зв’язку із цим, партія УДАР закликає усіх громадян у жодному випадку не піддаватися на такі маніпуляції, активно протидіяти «брудним» технологіям влади та захистити свої виборчі права. Для цього необхідно вжити таких простих заходів:

  1. За жодних умов не обговорюйте із соціальними працівниками або незнайомими людьми свої політичні уподобання та не кажіть їм, за кого Ви збираєтеся голосувати на виборах. Якщо розмова заходить на політичну тематику, одразу її поверніть її в інше русло.
  2. Після 10 жовтня у будь-який можливий для Вас спосіб (самостійно або попросіть друзів чи знайомих) перевірте свою наявність у списках виборців на Вашій виборчій дільниці та правильність внесених до них даних (прізвище, ім’я, по батькові, адреса тощо). Якщо Вас немає у списку виборців або ж Ви виявили якісь неточності, обов’язково напишіть  до дільничної  виборчої комісії заяву про усунення цих недоліків.
  3. Активним виборцям при ознайомленні на дільницях із попередніми списками радимо також звертати увагу не лише на правильність внесених власних паспортних даних, але й поцікавитись, чи внесені у реєстр анкетні дані ваших родичів, сусідів та знайомих, які проживають у межах компетенції відповідної ДВК. Якщо ж Ви виявили неточність, обов’язково попередьте цього виборця.
  4. Ближче до виборів, однак не пізніше 26 жовтня ще раз перевірте свої дані в списку виборців. 
  5.  Якщо через стан  Ви не в змозі самостійно прибути на виборчу дільницю у день голосування, обов’язково попросіть родичів, друзів чи знайомих перевірити, чи є в списках виборців відповідна відмітка. Якщо такої відмітки немає, тоді через родичів, друзів чи знайомих зверніться до дільничної виборчої комісії із заявою про забезпечення Вам голосування за місцем перебування. До заяви додайте медичну довідку, яка підтверджує, що Ви не можете особисто прибути на виборчу дільницю у день голосування.
  6. Обов’язково візьмість участь у виборах та віддайте свій голос за найбільш достойного кандидата і найбільш достойну партію.

 Тільки активність і сильна громадянська позиція допоможуть захистити наше право на гідне життя та завдати нищівного УДАРУ по неефективноcті влади.

 

 

 

 

  1 Вересня 2012 +Коментар | подобається