Останні події

Успішна чернівчанка Галина Марараш вітає з Днем Знань!

 

3 вересня відбулася урочиста зустріч дітей-вихованців Обласної школи інтернату (сьогодні це Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей, що знаходиться по вулиці Винниченка) та голови Клубу «Успішна чернівчанка» Г.Г. Марараш. Галина Григорівна привітала дітей та працівників учбового закладу з Днем Знань й від щирого серця побажала їм бути здоровими, сильними  і щасливими, незважаючи на труднощі сьогодення, гідно тримати удар у різних життєвих ситуаціях.

Подібні зустрічі відбуваються не вперше, адже п’ять років поспіль учні ліцею беруть участь та стають лауреатами благодійного фестивалю «Промінь надії», ініціатором та організатором проведення якого виступає Клуб «Успішна чернівчанка» на чолі з Галиною Марараш.

Молоді люди завжди з ентузіазмом приймають гостей, не бояться відвертих розмов, охоче діляться своїми мріями та планами на майбутнє. Дуже важливо, щоб суспільство не залишалося байдужим до цих дітей, адже саме вони в найближчому майбутньому творитимуть нову історію України.

Спілкування ж з такими яскравими особистостями, як Галина Марараш, котра все своє життя присвячує обездоленим дітям, дає їм надію і віру у власні сили і нові перспективи.

 

  4 Вересня 2012 +Коментар | подобається