Останні події

«УДАР» очистить владу від корупціонерів!

Провести люстрацію влади у сучасних умовах надзвичайно складно, оскільки нині всі сфери людського життя пронизані корупцією. І це давно ні для кого не таємниця. Влада ж не соромиться брати хабарі,а українці добре засвоїли народну приказку: не підмажеш, не поїдеш. І це вже радше правило, а ніж виключення. Тоді постає питання, як за таких умов можна побудувати справжню європейську державу з процвітаючою економікою?

Партія «УДАР Віталія Кличка»  вважає корупцію найбільшим лихом України. І щоб дійсно побороти це злободенне явище, УДАРівці вже сьогодні за підтримки громадськості розпочали процес очищення влади від корупціонерів. По всій Україні, зокрема і на Буковині, стартувала акція під назвою «Люстрація влади».

Кандидат по 204 одномандатному округу Богдан Баласинович, ознайомлюючи журналістів із метою даної акції, зазначив: «Державна корупція і безвідповідальінсть владиключові проблеми сьогоднішньої України. Без їх подолання неможливо побудувати життя за європейськими стандартами – ні політиці, ні в побуті. Зламати корупційну систему – означає розчистити можливість для розвитку України, підвищення якості життя відповідно до європейських стандартів. МИ бачимо в цьому основне завдання нашої партії. Для цього у нас є все необхідне: політична воля, знання шляху та професійна команда.»

Відтепер кожен українець, який бодай один раз  потрапив у тенета корупції через вимагання чиновників, несправедливе судочинство, корумповану медицину чи освіту, може повідомити про факти корупції. Для цього партія «УДАР Віталія Кличка» пропонує заповнити бланк і опустити його у скриньку в агітаційному наметі чи громадській приймальні УДАРу, або ж заповнити відповідну електронну форму на сайті stophabar.org (або через сайт klichko.org). Важливо, що особа, яка подає інформацію за власним бажанням може не вказувати свого імені.

Кандидат по 203 одномандатному округу Григорій Тіміш зауважив, що УДАР у взаємодії з громадськістю розпочинає збір інформації щодо конкретних проявів корупції з якими зіштовхувались люди. Однак, це лише підготовка до початку повномасштабної люстрації влади. Збір інформації триватиме до 1 жовтня цього року. А за результати акції обов’язково будуть оприлюднені на підсумковій прес-конференції. Тоді ж громадськість і дізнається прізвища чиновників та керівників, діяльність яких викликає найбільше нарікань у громадян.

Партія «УДАР Віталія Кличка» пропонує усім бажаючим висловити свої пропозиції щодо можливих антикорупційних заходів в країні. І не виключено, що значна частина з них може лягти у основу законопроектів, які ініціюватимуться фракцією «УДАРу» у парламенті.

 Багато партій говорять, що потрібно змінити країну, але саме «УДАР Віталія Кличка» зможе.це зробити!

 

 

  5 Вересня 2012 +Коментар | подобається