Останні події

До кандидата у народні депутати України Галини МАРАРАШ “чіпляються” на вулиці.

Після успішної акції «Очистимо Україну» до Дня Незалежності Галину Марараш почали впізнавати на вулиці. Так,вже у понеділок 27 серпня кандидат у народні депутати по 201-ому виборчому округу провела ряд зустрічей із чернівчанами в агітаційних наметах УДАРу.

Буковинці задавали питання, які безпосередньо стосуються виборчої програми Галини Марараш. Вона ж охоче розповідала про свою діяльність на посаді голови Чернівецької міської організації партії УДАР В. Кличка, слухала зауваження чернівчан до місцевої та загальнонаціональної влади. Серед питань, які обговорювалися були й такі, що стосувалися щоденних труднощів.  Це насамперед незадовільний стан доріг, невиправдано високі комунальні платежі, корупція у всіх сферах життя тощо.

В процесі спілкування чернівчани з кандидатом у народні депутати шукали та обговорювали шляхи вирішення існуючих проблем. Вони спільно виробили пріоритети щодо діяльності Г.Г. Марараш після проходження до Верховної Ради України. Загалом, варто підкреслити, що зустрічі пройшли у доброзичливій атмосфері. Безпосереднє спілкування виборців із своїм кандидатом є корисним і Галині Марараш, яка все глибше вивчає проблеми свого округу, так і чернівчанам, які можуть безпосередньо побачити за кого варто голосувати на майбутніх виборах і що ця людина в майбутньому зробить для Буковини і України загалом.

  30 Серпня 2012 +Коментар | подобається