Останні події

Володимир Кличко приїхав на Буковину

          Володимир Кличко приїхав на Буковину, щоб поспілкуватися з мешканцями краю. Спочатку він навідався до міста Новодністровськ, де, перед виходом на сцену, вишикувавшись у живий коридор, боксера зустріли вихованці Буковинського спортивно-військового ліцею. Під час зустрічі Володимир Кличко пропагував здоровий спосіб життя, закликав молодих людей займатися спортом, оскільки це загартовує характер, вчить ставити мету і досягати її. Після діалогу із жителями Новодністровська Володимир Кличко завітав до Буковинського спортивно-військового ліцею, щоб ближче поспілкуватися з його вихованцями та надихнути їх на майбутні звитяги.

Звідти він відправився до Будинку культури міста Хотин, що як і очікувалось також був переповнений. Відповідаючи на запитання допитливих глядачів, Кличко молодший сказав, що Україна зараз переживає історично важливий період, коли визначається майбутнє нашої держави. А тому дуже важливо, щоб люди вірили у свою країну та виконали свій громадянський обов’язок – неодмінно прийшли на вибори і проголосували за покликом душі.

Чимало журналістів та політологів очікували відкритої пропаганди та агітації за партію «УДАР Віталія Кличка», однак Володимир Володимирович відверто сказав: «Я не в партії УДАР, і не в будь-якій іншій партії. Я представляю більшість українців, які не в політиці. І все до чого я вас закликаю – це прийти і проголосувати по совісті, так, як вам говорить ваше серце. Не залежно від того, що кому ви обіцяєте чи до чого вас примушують! Однак, я би тут не знаходився і не ділився з вами своїми думками, якби не вірив у свого брата, якби соромився того, що він робить. Це велика відповідальність і для Віталія, і для мене. Якби я не бачив чіткої стратегії у діях Віталія, я би відмовився від цього візиту. Але сьогодні я тут».

Володимир Кличко не міг оминути і Хотинську спортивну школу. Він привітав молодих спортсменів та їхніх тренерів, побажав їм постійного самовдосконалення і нових спортивних перемог!

         У наступному місці зустрічі, Центральній площі міста Новоселиця, тисячі людей так само з нетерпінням чикали на приїзд української легенди боксу. Незважаючи на таку велику кількість присутніх, місцевим мешканцям вдалося зорганізуватися і зробити живий коридор для проходження ним Володимира Кличка. У повітрі вирувала атмосфера захоплення, всі уважно слухали і не могли дочекатися можливості задати запитання. Найбільше людей цікавило, що роблять брати Клички для того, щоб в українського спорту було гарне майбутнє. На це пан Володимир, як голова наглядової ради Благодійного Фонду Братів Кличків, прозвітував про те, що вже зроблено, а саме побудовано понад сто дитячих спортивних майданчиків, відкрито кілька спортивних шкіл по всій Україні, (більше на сайті http://www.klichkofund.org.ua/) і поділився планами на майбутнє.

         Однак справжній аншлаг чекав на українського чемпіона у столиці Буковини. Чернівчани з нетерпінням очікували приїзду молодшого з братів Кличків  і зала Літнього театру наповнилася глядачами ще задовго до його приїзду. Всі бажаючі завчасно взяли участь у конкурсі на найкраще запитання, який проводився у соціальних мережах та на офіційному сайті Чернівецької обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Самі  ж конкурсанти і визначили переможців. Ними стали Володя Матла (Тернопіль), Діана Філіп (м. Бурштин Закарпаття). Вони особисто поставили свої запитання Володимиру Кличку і, почувши відповідь, отримали подарунки від українського Аполлона у вигляді боксерських рукавичок з автографом. Певна річ, що понад усе присутні цікавилися спортивною кар’єрою, благодійною діяльністю та ставленням Володимира до політичної діяльності  його брата. Випереджаючи поставленні йому запитання, Володимир розповів про свій майбутній бій, про те, що наступного року планує боксувати і в Україні. Щодо політики, то Кличко молодший з гордістю сказав, що пишається своїм братом, який протягом 8 років політичної діяльності не «прогнувся» і не «ліг» під жодну іншу політичну силу, хоча спокусливих пропозицій було чимало.

Чернівчани одаровували всесвітньо відомого спортсмена гучними оваціями, подяками за те, що він і Віталій своїми перемогами підіймають міжнародний імідж України та ощасливлюють співвітчизників. І насамкінець вони закликали братів Кличків взяти політику у свої руки, щоб нарешті й Україна мала шанс стати Абсолютним чемпіоном!!!

 

  18 Вересня 2012 +Коментар | подобається