Останні події

Пам\'ять про героїв-земляків у наших серцях має жити вічно…

 

 

                 Пам\'ять про героїв-земляків

                                                  у наших серцях має жити вічно…

         Виконуючи службові обов’язки з охорони громадського порядку, 23 роки тому -  19 вересня 1989 року - у далекому Нагірному Карабасі від підступної руки злочинців загинув наш земляк, оперативний уповноважений карного розшуку  Сергій Габа.

      Цими днями, щоб вшанувати  пам’ять героя,  активісти партії «УДАР Віталія Кличка» разом із кандидатом у народні депутати по 203-му виборчому округу Григорієм Тімішом  відвідали його рідне с. Котилеве Новоселицького району.  Впорядкували могилу та територію навколо меморіального знаку на полі, що носить ім’я відважного правоохоронця, поклали до їх підніжжя букети живих квітів та траурний вінок, поспілкувалися із його  матір’ю  Парасковією  Петрівною, а у місцевій загально-освітній школі  провели спеціалізований «Урок пам’яті» із старшокласниками.   

      - Святий обов’язок кожного із нас – пам’ятати про тих, хто віддав своє життя за мир, спокій та щасливе сьогодення, - констатував у виступі кандидат у парламентарі від  партії«УДАР» Григорій Тіміш. -  Це велика трагедія, коли з життя йдуть молоді люди, коли сивочолі батьки їх оплакують. Ми зобов’язані дбати про їх родини та місця їх вічного спочинку,  робити все можливе, щоб у регіонах не загострювалась міжнаціональна ворожнеча, а молоді люди виховувались чесними та порядними, справжніми патріотами України.

      Школі  гості подарували бібліотечку навчальної літератури та збірники документально-судових творів, в яких утверджується торжество закону та справедливості, розповідається про вшанування співробітників міліції Буковини, які загинули при виконанні службових обов’язків.          

      

  22 Вересня 2012 +Коментар | подобається