Останні події

Вибори 2012: у 203-му виборчому окрузі лідирують партія «УДАР» та Григорій Тіміш

Парламентська кампанія виходить на фінішну пряму і до дня голосування залишається трохи менше місяця. Відтак, науковці та аналітики підводять перші підсумки, прогнозуючи подальший перебіг передвиборних баталій.

Так, у вересні 2012 р. кафедрою соціології ЧНУ на замовлення Чернівецької обласної організації товариства «Знання» проведене соціологічне опитування, результати якого днями були презентовані на регіональній прес-конференції. Загалом опитано 1600 респондентів у всіх 4-х виборчих округах Чернівецької області за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними параметрами.

 

Згідно з результатами дослідження загалом по області за ВО «Батьківщина» мають намір голосувати 27,7% опитаних, за партію «УДАР Віталія Кличка» – 23,4%, за Партію регіонів – 16,8%, за ВО «Свобода» – 4,7%, за КПУ – 4,3%, за партію Наталії Королевської «Україна – вперед!» – 3,8%, за «Нашу Україну» – 2,4%.

 

Діаграма 1

 

Дещо інші електоральні переваги спостерігаються на рівні виборчих округів. Зокрема, у 203-му виборчому окрузі (Герцаївський, Глибоцький, Новоселицький райони, частина Сторожинaaецького району області та Садгірського району Чернівців) лідирує партія «УДАР Віталія Кличка», за яку готові віддати голоси 26,4% опитаних. На другому місці ВО «Батьківщина», яку підтримують 22% опитаних, на третьому – Партія регіонів – 14,6%.

 

Діаграма 2

 

Що ж стосується мажоритарної частини виборів, то беззаперечним лідером у 203-му окрузі є висуванець партії «УДАР Віталія Кличка» Григорій Тіміш, за якого вже сьогодні готові віддати свої голоси 24,8% опитаних. На другому місці регіонал Геннадій Федоряк із 19,5%. Жоден із решти кандидатів не набирає більше 6% голосів.   

 

Діаграма 3

 

Довідка: (вставити фото)

Тіміш Григорій Іванович 11 грудня 1970 р. в селі Купка Глибоцького району Чернівецької області. Буковинець з діда прадіда. Є прямим нащадком депутата австрійського парламенту від румуномовної громади Буковини Георгія Тіміша. Випускник Тираспольського державного педагогічного інституту. Тривалий час учителював у Купській середній школі, а згодом став її директором. Був заступником голови Глибоцької районної ради; депутат районної ради трьох скликань. Сьогодні займається впровадженням проектів та залученням грантових коштів для територіальних громад Чернівецької області. Член Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Одружений, має доньку та сина.

 

  6 Жовтня 2012 +Коментар | подобається