Останні події

Хотинські ударівці озеленили Буковинський край!

 

 

У той час, як політичні опоненти змагаються, хто більше «втулить» виборцям агітмакулатури з обіцянками чергового «покращення» життя,  плануючи оптом скупити голоси виборців по 150 гривень за кожен, конкретними справами і турботою про майбутнє земляків й рідного краю відзначилися  активісти Хотинської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Дбати про красу, чистоту та здоров’я рідної землі потрібно щоденно. І це прекрасно розуміють представники УДАРУ, що на Буковині. А тому акцією «Очистимо країну від бруду», коли було зібрано сотні мішків сміття і прибрано улюблені місця відпочинку, вони не обмежились.

У переддень Покрови Пресвятої Богородиці, а для жителів Хотинщини це не просто велике християнське свято, але й храмовий день Хотина,  партійні активісти вирішили обновити насадження міського парку. Ударівці звернули свою увагу саме на цей парк, оскільки він є  улюбленим та чи не єдиним місцем відпочинку  хотинчан  у спекотні літні дні. А щоб у домі був лад, як то кажуть, про все потрібно дбати завчасно. Осінь же – це найкраща пора для висадження молодих дерев.

У сонячний суботній день активісти Хотинської  районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» дружно зібралися, взяли знаряддя праці і саджанці у руки та вирушили реалізовувати свої добрі наміри.  Як результат,  ударівці висадили 160 молодих саджанців дуба і клена, які ростимуть, міцнішатимуть та покращуватимуть екологічний стан краю. Окрім того, ці дерева милуватимуть око усім відвідувачам парку відпочинку у місті Хотин.

Всі говорять, що потрібно змінити країну. І лише партія «УДАР Віталія Кличка» щоденно маленькими та великими добрими справами втілює свої обіцянки в життя!  

  15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається