Останні події

10 жовтня рух «Чесно» оприлюднив дослідження щодо доброчесності кандидатів

10 жовтня рух «Чесно» оприлюднив дослідження щодо доброчесності кандидатів у мажоритарних округах. За їх даними, найбільше порушників критеріїв доброчесності – серед мажоритарників від Партії регіонів (67,3%). Водночас, «УДАР» має найменшу частку порушників серед опозиційних сил (22,2%). До того ж, \\\\\\\"порушення\\\\\\\", які закидають \\\\\\\"ударівцям\\\\\\\"-сміховинні.

Партія «УДАР» не тільки декларує політику відкритості та прозорості, але й послідовно її втілює. Ми стали першою та єдиною партією в Україні, яка заздалегідь, до затвердження з’їздом, оприлюднила виборчі списки.

За результатами консультацій з громадськістю та глибокого аналізу, в тому числі щодо відповідності критеріям руху «Чесно», партія «УДАР» – вперше в Україні – виключила зі списку близько 15% недоброчесних кандидатів.

Власне, саме така позиція дозволила нам відібрати дійсно якісні кандидатури, які користуються довірою людей. Більш того, «УДАР» дотримується домовленостей про ненапад з партнерами по опозиції. Ми не ховаємося за бігбордами та пустопорожніми обіцянками, принципово відкидаємо будь-які незаконні методи агітації, боремося проти адмінресурсу та підкупу виборців.

Ми йдемо до людей, щоб відкрито поговорити про найбільш нагальні проблеми та знайти спосіб їх вирішити. В цьому – наша сила. Свідченням підтримки «УДАРу Віталія Кличка» є стійке зростання рейтингу партії.

Саме завдяки стійкій позиції відкритості та прозорості політики  «УДАР» став провідною опозиційною силою України. 

 

  15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається