Останні події

Фестиваль талановитих дітей

Зимова казка для буковинських  дітей вже почалася. І не лише тому, що на вулиці випав перший сніг, але й тому, що напередодні новорічно-різдвяних свят для хлопчиків та дівчаток проводять чимало конкурсів, ігор та різноманітних заходів.

2 грудня 2012 року відбувся Благодійний конкурс, фестиваль творчості  «Мудрець Підгір’я », який  Сторожинецьке обласне об’єднання «БОГДАН» традиційно організовує для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

 

У рамках конкурсу ці діти представили  найкращі творчі доробки, які створили власноруч. Різноманітністю та колористикою вражали роботи з бісеру, вишивки, картини, рушники, в’язані серветки. Все  це було належно оцінено організаторами.

У конкурсі «Мудрець Підгір’я » взяли участь 9 дітей, яких Бог наділив особливим талантом. Проте, окрім певних вмінь та навичок, хлопчики та дівчатка продемонстрували свою кмітливість,  відповідаючи на запитання. Маленькі буковинці ділилися знаннями з історії України, географії та мистецтва . Всі учасники отримали нагороди – дипломи та стрічки і, звичайно ж, солодкі подарунки.

На дитячому святі була присутня  голова Чернівецької міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Галина Марараш. Саме вона, як президент Клубу «Успішна Чернівчанка» і нагороджувала маленьких переможців.

 

  3 Грудня 2012 +Коментар | подобається