Останні події

Чернівецькі УДАРівці організували сніговий «суботник»

У Чернівцях за один день з 9 до 10 грудня випала місячна норма снігу. Снігопад не припиняється, а це значно ускладнило рух транспорту містом. Тому Чернівецька  обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» виступила з ініціативою  провести «Сніговий суботник». Після активної роботи деякими центральними вулицями міста можна не тільки пройти, але і проїхати.

 Вячеслав Теутуляк, член партії «УДАР Віталія Кличка», каже: «Ми, побачивши, що комунальні служби Чернівців не справляються з наслідками снігової завірюхи, вирішили допомогти і розчистити від снігу деякі об’єкти соціального значення. Наш «УДАРівський» суботник розпочався біля штабу, що на вул. Заньковецької 5, а завершився розчищенням доріг вулиці 28 червня та Дарвіна».

  Активісти партії прибирали від снігу та льоду громадські місця, тротуари,  розчистили вхід до Сучасної бібліотеки (вул. 28 червня), та найголовніше, прибрали  територію Чернівецького дошкільного навчального закладу №53 (вул. Дарвіна). «Працівники дитсадочку вранці власними силами розчистили кілька доріжок, щоб батьки могли привести дітей. Однак, машина з продуктами не змогла заїхати на територію дитсадка, - розповідає завгосп Валентина Скора. - А після обіду ми чекаємо ще доставки овочів. Їх привозять двічі на місць, а тому це досить велика кількість продуктів, і було  б зручно під’їхати машиною аж до овочесховища».

 Партійні активісти прибрали необхідну територію, щоб  полегшити роботу працівникам, які опікуються вихованням 170 чернівецьких дітей.

До снігового «суботника» долучилися близько 20 членів Чернівецької обласної організації «УДАР Віталія Кличка». 

  10 Грудня 2012 +Коментар | подобається