Останні події

У Чернівцях відбулась конференція обласного осередку партії

 

У Чернівцях відбулась конференція Чернівецької обласної організації Поличної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». На зібрання прибули представники одинадцяти районів Буковини та представники Чернівецького міського осередку партії.

Голова Чернівецької обласної організації, народний депутат України Роман ВАНЗУРЯК відзвітував делегатам про діяльність осередку, який він очолює вже майже два роки. За цей час кількість людей, які вже вступили до лав УДАРу або подали заяви на членство, перевищила тисячу. Обласний осередок УДАРу бере активну участь у суспільно-політичній діяльності Буковини — організовує масові культурні, патріотично-виховні акції, сприяє розвитку місцевого та студентського самоврядування, допомагає важкохворим дітям, розвиває спорт серед молоді.

«Важливим завданням обласного осередку партії є залучення патріотичної молоді з метою сформувати будівників України європейського зразка. У найближчому майбутньому ми маємо завершити розбудову партійних структур, залучивши до наших лав нових, активних, ініціативних та ідейних людей», - розповів у своєму звіті Роман ВАНЗУРЯК.

Учасники конференції розглянули низку організаційних питань щодо подальшого функціонування обласного осередку.

На порядок денний конференції було винесено ряд важливих питань. Зокрема, обговорювався план дій на проміжних виборах до Чернівецької обласної ради 3 лютого 2013 року. Щодо вирішення даного питання, голова Чернівецької обласної організації партії Роман ВАНЗУРЯК дав публічну заяву на прес-конференції, що відбулася 9 січня.

Також відбулися зміни і у складі Політичної ради та Контрольно-ревізійної комісії, а також було обрано трьох заступників голови обласної організації.

Наприкінці конференції голова Чернівецької обласної організації, народний депутат України Роман ВАНЗУРЯК привітав усіх присутніх однопартійців з новорічно-різдвяними святами, подякував за проведену роботу та наголосив, що першочерговим завданням нашої політичної сили є подальша розбудова парторганізації, просвітницька робота та поповнення лав партії. Основними критеріями входження до нашої політичної сили незмінними залишаються критерії доброчесності, порядності, професійності, відданості справі. Також Роман ВАНЗУРЯК зазначив: «Ми гідно пройшли випробування парламентськими виборами. Ми досягнули неабияких результатів і завоювали довіру українців і буковинців зокрема. Тепер настав час плідної роботи, щоб не зрадити сподіванням людей».

Завершилась конференція гімном «Ще не вмерла України», слова якого щиро та гордо звучали з уст членів партії УДАР.

  9 Січня 2013 +Коментар | подобається