Останні події

Віталій Кличко пообіцяв щомісяця допомагати буковинським дитбудинкам

 

Народний депутат, голова фракції “УДАР” Віталій Кличко щомісяця перераховутиме гроші на спецрахунок дитбудинку, що у селі Оршівці Кіцманського району, та чернівецькому дитбудинку, що на вулиці Чапаєва міста Чернівців.

Віталій Володимирович Кличко свою зарплату народного депутата буде перераховувати на спецрахунок нашого дитячого будинку, - каже директор дитячого Оршівецького дитячого будинку Ольга Танасійчук. - Допомога надходиме вже з лютого. Вона адресно надаватиметься один місяць Будинку дитини, що у Чернівцях, а інший місяць - Оршівецькому дитячому будинку. Ці гроші використаємо для придбання посібників, можливо, для урізноманітнення дозвілля дітей - купимо комп’ютери, наочні посібники.

Зарплата народного депутата становить від 10 до 15 тисяч гривень, а тому це досить пристойна сума.

Нагадаємо, що за минулий рік лідер партії «УДАР» Віталій Кличко двічі відвідав Буковину і особисто спілкувався з маленькими вихованцями Оршівецького дитячого будинку. Вже тоді Віталій Володимирович намагався вселити віру у дітей, сказавши, щоб ті не боялися мріяти. Адже якщо чогось прагнути усім серцем, то воно неодмінно втілиться у життя. Щоб мрії вихованців дитячого будинку дійсно могли реалізуватися, він свою зарплату народного депутата України перераховуватиме виховній установі.

  25 Січня 2013 +Коментар | подобається