Останні події

Чернівчани вийшли на акцію «Вставай, Україно!»

 

Акцію «Вставай, Україно!» підтримали 7 тисяч буковинців, більшість із яких були прихильниками УДАРу.  Протестна хода і мітинг тривали півтори години.

Голова парламентської фракції УДАР Віталій Кличко не прибув на чернівецьку акцію протесту "Вставай, Україно!", оскільки захворів, і в нього була висока температура.  Тому від УДАРу виступила чернівчанка, народний депутат України Оксана Продан. Також нашу політичну силу представляв голова Чернівецької обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Роман Ванзуряк.

Протестна хода розпочиналась із Соборної площі. Там розмістилось сім наметів УДАРу. Це дало змогу активістам оперативно роздати партійну символіку – прапорці і стрічки. Ще в одній палатці наливали гарячий чай, що було досить актуально в холодну дощову погоду. Ще два намети УДАРу розмістили на Центральній площі, де завершилась хода і пройшло народне Віче.

Лідери опозиційних сил закликали буковинців не бути байдужими, спільно боротися проти режиму Януковича, щоб звільнити Україну від «регіонівського» ярма. Фінальним акордом мітингу стало запрошення на підсумкове Всеукраїнське зібрання «Вставай, Україно!», яке відбудеться в Києві 18 травня.

 

  30 Березеня 2013 +Коментар | подобається