Останні події

Робота громадських приймалень Романа Ванзуряка у районах Чернівецької області

Робота громадських приймалень Романа Ванзуряка у районах Чернівецької області

 Вівторок, 19 березня 2013, 16:40

Депутати Верховної Ради обираються  відповідно  до  Закону  України  «Про   вибори   народних депутатів  України»  і повинні  здійснювати свої повноваження,  передбачені Конституцією нашої держави. Зокрема, народний депутат зобов’язаний підтримувати зв'язки з виборцями у  порядку, встановленому законом. Відтак, одним з основних обов’язків нардепа є зустрічі з жителями його округу та проведення прийому громадян.

Це загальні обов’язки депутатів, однак не всі слуги народу виконують їх у повній мірі. Голова Чернівецької обласної організації «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Роман Ванзуряк у період, вільний від засідань Верховної Ради,займається конкретними справами. Він їздить по області, знайомиться з проблеми кожного міста і села Буковини та знаходить дієві механізми їхнього вирішення.

26 лютого громадська приймальня народного депутата України Романа Ванзуряка працювала у селі Малинівка. Це досить перспективне село, оскільки сюди повертається молодь із за кордону, будуються особняки. Однак сама інфраструктура страждає – сільський клуб недобудований, дитячий садочок працює сезонно, а нещодавно додалися ще й екологічні проблеми, спричинені розведенням індиків. Люди усвідомлюють, що ліквідовувати птахоферму ніхто не буде, тому й не вимагають цього. Однак сільська громада наполягає на встановленні фільтрів та очисних споруд на ті 4 склади, які вже побудовані, а також припинення реконструкції ще двох приміщень, які знаходяться неприпустимо близько до їхніх домівок. На зустріч з народним депутатом Романом Ванзуряком прийшло близько сотні селян. Їм небайдужа доля їхніх дітей і вони не хочуть покидати власні домівки. Однак самостійно протистояти свавіллю бізнесменів, яких покривають очільники краю, більше не в змозі. Після зустрічі з всією громадою, Роман Ванзуряк провів також особистий прийом громадян.

27 лютого народний депутат разом з командою кваліфікованих помічників відвідав Вижницький район. У Вижниці люди зверталися за допомогою по стану здоров’я, з проханням посприяти і надати їм фінансову допомогу для обстеження у лікарнях.

Жителі села Іспас переважно підіймали питання, пов’язані з нарахуванням та невиплатою пенсій. Турбує їх і незадовільний стан доріг в регіоні. Однак, найбільше їхнє життя затьмарюють проблеми, пов’язані із перебоями в електропостачанні. Влада понад 3 роки обіцяє зробити ремонт електромереж, однак до справи чиновники так і не взялися.

У селах Коритне і Бережонка живуть справжні патріоти. Люди, на диво, не зверталися до народного депутата Романа Ванзуряказ особистими проханнями, а навпаки  апелювали до проблем всієї територіальної громади. Зокрема, там жахлива дорога, адже ямковий ремонт не робився протягом 5-6 років. І це попри те, що автошляхи в цьому регіоні мають обласне значення. Після паводків 2008 року тут не були проведені належним чином берегоукріплюючі роботи. Цей автошлях перебуває в аварійному стані вже кілька років, а влада це просто ігнорує. Якщо дорога зруйнується та обвалиться міст -  село Бережонка фактично опиниться в ізоляції. Батьків також переймаються недостатнім технічним забезпеченням садочків і шкіл, нестачею підручників для навчання, аварійним станом шкільного автобуса.

Перший день весни народний депутат Роман Ванзуряк зустрів у Сторожинецькому районі, провівши прийом громадян у трьох населених пунктах. Першим було село Давидівка, яке славиться неймовірно красивими дерев’яними храмами. Однак жителі цього населеного пункту переймаються земними питаннями, а саме невиплатою пенсій і відсутністю необхідних дотацій на худобу. Загально сільською  проблемою залишається укріплення русла річки Малий Сірет.

У селі Зруб–Комарівці проживає активна територіальна громада. Минулого року це село було визнане одним із найбільш облаштованих та найкращих по умовам життя. Тому більшість людей цікавилися, коли врешті-решт буде проведена реформа медицини. Тут гостро стоїть питання розширення мережі шкіл у зв’язку з приростом населення в селі. Громада самостійно ініціювала і розпочала побудову дитсадка, який нині успішно функціонує. Наразі люди сподіваються, що їхні ініціативи будуть почуті, підтримані і втілені в життя. Однак проблеми з нарахуванням пенсій не оминули жителів цього села, тому вони звернулися до народного депутата Романа Ванзуряка з проханням, щоб він допоміг відновити справедливість у нарахуванні пенсій.

У селі Ропча не проведена газифікація, тут немає ні стадіону, ні спортзалу для заняття спортом. Відсутність робочих місць, і байдужість влади не додають громаді оптимізму. Кільком пенсіонерам навіть відмовляються провести телефон, апелюючи, що ті живуть на окраїні села.

12 березня народний депутат Роман Ванзурякз командою УДАРу об’їздили Заставнівський район. На зустріч у селі Кадубівці прийшли 40 осіб. Вони і їхні односельчани живуть в зоні посиленого радіаційного фону. Таких сіл, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, на Буковині  всього сім. Однак частина жителів отримує компенсацію, а частина ні. Люди звернулися до народного депутата з проханням розібратися, чому існує така вибірковість у виплатах? Гроші не виплачують й дітям війни, а молодь страждає від безробіття.

У селі Кострижівка зустріч з Романом Ванзуряком пройшла у форматі круглого столу. Люди з перших вуст хотіли дізнатися, що відбувається у стінах парламенту. Вони активно обговорювали блокування Верховної Ради і наслідки введення зобов’язання для депутатів голосувати особисто, що ініціювала і відстояла партія «УДАР Віталія Кличка».

14 березня народний депутат України Роман Ванзуряк провів прийом громадян у  Глибоцькому районі. Сільська громада Червоної Діброви у складі 30-ти активістів підняла основні питання, які потребують нагального вирішення. Насамперед – це незадовільний стан доріг. Потяги у населений пункт відмінили, а по розбитим автошляхам автобуси не  ходять. Люди наполягають на відновленні раніше існуючого маршруту Чернівці -  Великий Кучурів – Тисовець – Червона Діброва – Глибока. Зі зв’язком теж проблеми – єдине поштове відділення закрили, а внаслідок зимової негоди телефонний зв'язок обірваний. Також люди прагнуть створити в селі природоохоронний заповідник, але влада має інші плани щодо багатих природних ресурсів Червоної Діброви.

Також команда ударівців відвідала село Михайлівка, жителі якого стурбовані бездіяльністю влади. Люди сподіваються, що УДАР, одна з найпрогресивніших парламентських сил, зможе покласти цьому край і надалі реалізовуватиме свої обіцянки та ініціативи з таким же успіхом.

Після особистого спілкування з буковинцями, Роман Ванзуряк підготував ряд депутатських звернень та почав роботу над вирішенням найгостріших проблем жителів краю.

  19 Березеня 2013 +Коментар | подобається