Останні події

«УДАРна толока» в Чернівцях!

«УДАРна толока» в Чернівцях!

 Субота, 20 квітня 2013, 17:15

У рамках Всеукраїнських заходів по проведенню толоки з благоустрою та санітарної очистки міста, близько ста людей зібрались на «УДАРну толоку»! Партійні активісти вже не вперше виходять на масове прибирання улюблених місць відпочинку чернівчан. Адже питання екології і здорової нації серед пріоритетних для партії «УДАР Віталія Кличка». І це не просто популістичні заяви чи піар-хід: свої наміри покращити екологічний стан держави ударівці виражають в періодичному очищенні, озелененні та приведенні до ладу кожного міста і селища в нашій державі.

Цієї суботи, 20 квітня, в рамках Всеукраїнської акції чернівецькі ударівці облагородили і прибрали сквер по вул. Кордуби та парк Жовтневий по вул. Гайдара.

Голова Чернівецької міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Галина  Марараш вийшла на весняну толоку разом з іншими партактивістами. «Це благородна справа, яка повинна стати загально розповсюдженим явищем. Ми звикли щотижня прибирати власні домівки. То ж прибирання вуличок рідного міста – теж могло б стати хорошою традицією буковинців» - зазначає Галина Марараш.

До участі у прибиранні зелених зон відпочинку були запрошені всі небайдужі чернівчани. Таку ж толоку ударівці провели і в  районах нашої області. Адже буковиинці з власного досвіду знають, що не варто чекати обіцяного владою покращення, його потрібно творити власними силами!

  20 Квітеня 2013 +Коментар | подобається