Останні події

Він живе поруч

Десятирічний Олександр Гордаш школу не відвідує через хворобу. Вчителька приходить додому і займається з Сашком. Хлопець полюбляє науки про природу, цікавиться комп’ютерами, настільними іграми. Щоправда бавиться Сашко, як правило, у квартирі і на самоті. Хлопець має хворобу через яку в Чернівецькій області більше ніхто не страждає – вроджена дизфункція кори наднирників або ендокринна недостатність. Мати хлопця, Жанна Володимирівна, за фахом лікар. Зізнається, завдяки її професії Олександр ще на білому світі. З такими проблемами здоров’я люди довго не живуть, кажуть фахівці. Мати «несе» свій хрест , продовжує рідній дитині життя. Хоча ціна життя чималенька. Щороку сім’я витрачає по 5 тисяч доларів для проведення так званої замінної терапії. Хлопець змушений вживати препарати, щоб запобігти кризовим випадкам. А такі були. Сім разів мати молилася за сина під дверима реанімації. Постійний пошук грошей, замовлення ліків з-за кордону, бо вітчизняних немає, поїздки до Москви для контрольного обстеження у тамтешніх лікарів. Усе це - як норма життя. Навіть Сашко звик. Капельниці , ін’єкції, катетери - для нього буденні речі.

Ось з такими своїми проблемами готується до Нового року сім’я Гордашів. Але добре що не на самоті. Активні молоді люди з Чернівецької обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка привітали родину із святами. Запросили 19 грудня захисника усіх дітей Миколая. Як годиться він приніс Сашкові солодощі.  Ударівці зібрали кошти на ліки хлопцеві серед своїх однопартійців і передали матері. Жанна Володимирівна навіть трішечки здивувалась. Не очікувала , що допомога може трапитись ось так - під Новий рік. Гроші передала Галина Марараш, голова Чернівецької міської організації партії «УДАР». Ще більше зраділа схвильована мати, коли заступник обласної організації «УДАРу» Володимир Гавриш пообіцяв у майбутньому допомагати із забезпеченням лікування Сашка і залучити до потрібної справи однопартійців.

А Новий рік у домі Сашка буде як у всіх. З сестрою прикрасять ялинку і чекатимуть півночі. Але перед тим буде вогник у школі. Сашкові для шкільного балу підготували  костюм чарівника.

  21 Грудня 2011 +Коментар | подобається