Останні події

Ударівці перші навідалися до хворих дітей у дитячий садочок

В останнє десятиліття про Чернівецький дитячий садочок для дітей з туберкульозною інтоксикацією наче забули. Скупе фінансування з міського бюджету, інколи навідуються чиновники по роботі – ось уся увага. Ударівці, як з’ясувалося, першими поміж добровольців навідалися до особливого дитячого садка.

Виховується у садочку 57 дітей. Всі мають проблеми через туберкульоз. Дитсадок живе трішки іншим життям ніж решту дошкільних установ. Тут інший графік перебування – діти можуть залишатися навіть на весь тиждень, адже потрібен догляд лікарів. З дітьми у садочку більше прогулюються на свіжому повітрі, харчують збільшеними нормами калорійної їжі. Разом з тим, діти навчаються грамоти, співати і танцювати. Щороку готуються до новорічних свят, але подивитися на дитячий концерт ніхто раніше і не приходив окрім, щоправда, батьків.

Завідуюча дитячою установою Ірина Опришко : «За багато років активісти з партії «УДАР», здається, перші з-поміж партій прийшли до наших дітей з концертом і новорічними подарунками».

В Святого Миколая зодягнувся заступник голови Чернівецької обласної організації партії Олександр Шкурідін. Були казки, танки і солодкі подарунки.

  21 Грудня 2011 +Коментар | подобається