Останні події

Чернівецька обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вітає буковинців зі святом!

Вітальну промову розпочала голова Чернівецької міської організації Партії Галина Марараш :

«У такі піднесені, урочисті хвилини хочеться бажати усім лише добра, достатку, миру та благополуччя. Однак нам, українцям, не варто забувати той тернистий шлях, яким наші предки століттями виборювали ту бажану самостійність для нащадків. У нас багато героїчних постатей, визначних подій, які несуть у собі не лише радість і гордість, але й сум та жалобу за втратами. Тому сьогодні ми повинні пам’ятати і поважати нашу історію, а також творити її такою, щоб наші нащадки пишалися нами!»

До вітального слова приєднався і помічник народного депутата України Романа Ванзуряка Микола Юрійчук: «Сьогодні ми продовжуємо боротьбу за нашу незалежність. Це нова битва 21 століття. У час, коли Україна має усі можливості стати високо розвинутою європейською державою, ми бачимо, що сьогодні влада по-різному гальмує цей процес. Корупція, свавілля, замовчування правди, користування своїм службовим становищем не дозволяють сповна розвиватись та збагачуватись країні. Володіючи такими ресурсами, які є в Україні, нам просто потрібен хороший господар, який наведе порядок. Я впевнений, що Віталій Кличко виведе Україну на новий рівень розвитку. Ми будемо жити за європейським стандартом, коли у людей є стабільність і впевненість стосовно завтрашнього дня. І тільки тоді наша Незалежність стане не просто нормативним документом, а демократія – формою правління на папері, це стане нормою нашого, українського життя».

Привітав усіх буковинців і заступник голови обласного осередку Олександр Шкурідін:

«Віками наші предки боролись за незалежність. Багато віків ми перебували під чиїмось гнітом. І лише 22 роки тому ми все ж здобули незалежність. Це велика перемога для українців. Однак на цьому не потрібно зупинятись. Як це не прикро, однак сьогодні багато державних структур є залежними – це і суди, і правоохоронні органи, у певній мірі і органи місцевого самоврядування та інші. Тому ми ставимо перед собою мету – подолати цю залежність, і віримо у те, що наша Незалежність набуде справжнього змісту, а українці будуть відчувати її справжню цінність».

Після урочистого покладання квітів Молодіжна команда Чернівецької обласної організації Партії «УДАР Віталія Кличка» привітала громаду міста на Центральній, Соборній, Театральній та Турецькій площах, даруючи людям вітальну листівку та щиру посмішку.

  24 Серпня 2013 +Коментар | подобається