Останні події

На Буковині Роман ВАНЗУРЯК провів черговий прийом громадян

Під час прийому люди зверталися з різноманітними проблемами. Найчастіше звучали питання працевлаштування молоді, дотацій на велику рогату худобу, недостатнього фінансування на освітні заклади.

У селі Маршинці зустріч з народним депутатом пройшла у формі діалогу. Роман Ванзуряк прозвітував про роботу в області за період депутатства, навів переваги «живої» розмови з жителями області для вирішення місцевих питань.

Громада села Маршинці назвали головні проблеми села, серед яких недобудований будинок культури, відсутність берегоукріплюючих споруд, невиплата дотацій на велику рогату худобу. Крім цього, обговорили й наболілі питання загального рівня, це – невисокі пенсії, випуск неякісної продукції, велика затрата коштів на вирішення бюрократичних питань при переоформленні майна та скаладанні заповіту.

Жителі села Котелеве виокремили, з-поміж інших, проблему стану сільської школи – дах потребує заміни, однак коштів немає. Це підтвердив і сільський голова, який був присутній на прийомі. Що стосується питань освіти, то існує проблема відсутності спортивного залу для занять дітей початкової школи. У селі, як зазначають люди, є кілька сотень поголів’я великої рогатої худоби. Однак ринок збуту молока – відсутній, тому жителі села Котелеве звернулись із проханням вирішити дане питання. Загрозливим для селян є можливе будівництво індичої ферми, так як її відкриття не передбачає створення нових робочих місць, а лише забруднюватиме навколишнє середовище.

У селі Черленівка найактивніше обговорювали земельне питання. До слова, мешканці села три місяці тому звернулися до народного депутат Романа Ванзуряка із заявою про неправомірні дії сільської ради щодо розподілу та приватизації земельних ділянок. До прикладу, сільська рада, як свідчили черленівчани, виділила земельну ділянку під забудову, а згодом там розпочалось неправомірне будівництво дороги. Дане питання перебуває на контролі Романа Ванзуряка.

Люди зверталися до народного депутата як з особистими, так і колективними зверненнями. Підбиваючи підсумки кожної зустрічі, народний депутат запевнив буковинську громаду, що особисто вивчить кожну проблему та подасть відповідні депутатські звернення, щоб надати кваліфіковану і законодавчо обґрунтовану допомогу людям.

Як наголосив народний депутат України Роман ВАНЗУРЯК: «Такі зустрічі та спілкування із жителями районів показують реальну картину життя в області. Це дає мені змогу в подальшому професійно виконувати свої депутатські обов’язки. Адже тільки «живим» спілкуванням ми зможемо показати людям, що нам не байдуже їхнє життя, і що ми відкрито йдемо назустріч, щоб їм допомогти».

  14 Вересня 2013 +Коментар | подобається