Останні події

У Клубі Дебатів перемогла євроінтеграція

Відтак, у ході дебатів було сформовано три команди. Учасники першої команди відстоювали позицію, що наша країна підтримує підписання Угоди про асоціацію з ЄС, керуючись програмовими засадами у сфері міжнародної політики Партії «УДАР Віталія Кличка», друга команда виступала за входження України у Митний союз Казахстану, Білорусі і Росії, а третя команда залишилася на позиції нейтралітету, опираючись на ті факти, що завдяки незалежній міжнародній діяльності, Україну визнають за повноправного гравця.

Дебати проходили у двох турах. Перший тур – командне змагання, другий – поєдинок лідерів. Здавалося б, найважче було сформулювати позиції нейтралітету, так як теми євроінтеграції та Митного союзу у всіх на слуху. Однак усі учасники проявили ентузіазм та неординарність, формулюючи докази для обраних тем. Неординарною була команда «Сказочная Русь», що представляла позиції Митного союзу. Однак, членам команди не вистачило аргументів, щоб переконати експертну комісію у тому, що при вступі у Митний союз на Україну чекатиме хороше майбутнє.

Натомість команда «Євростар», яка обрала гасло «Ні кроку назад – позаду Москва», склала аргументований план розвитку України по різних сферах, який виведе Україну з економічного занепаду та перетворить Україну на культурний центр Європи. Аргументованість думки, оригінальність викладу та точність фактів переконала журі та усіх учасників у тому, що Україна повинна підписати Угоду про асоціацію з ЄС.

Учасники отримали від гри хороші враження, кожен відкрив для себе щось нове та цікаве. Усі мали рівні можливості висловити свою думку, а кілька людей проявили приховані лідерські якості.

Клуб Дебатів – це не лише можливість проаналізувати сучасний стан України та перспективи подальшого розвитку, а й навики командної, згуртованої роботи, це час, проведений корисно та приємно.

  1 Листопада 2013 +Коментар | подобається