Останні події

Роман Ванзуряк: “Сьогодні останній шанс для Президента відмовитись від ганебного сценарію”

Президент Віктор Янукович і його команда намагаються зірвати підписання Угоди про асоціацію України і стати на заваді європейській інтеграції. Верховна Рада зобов’язана ухвалити рішення, яке повинно вирішити питання Юлії Тимошенко. Саме тому Партія «УДАР Віталі Кличка» та інші опозиційні сили із різних областей України висловилися під парламентом за європейську інтеграцію України.

Роман Ванзуряк, народний депутат України, голова Чернівецької обласної організації зазначив, що провладні сили ведуть безвідповідальну політику, яка спрямована на те, щоб не привести Україну до Європи: «Майже рік тому були сформульовані умови, виконавши які Україна зможе підписати Угоду про асоціацію з ЄС. Водночас Президент і його команда свідомо обманювали громадян України і європейських партнерів».

Після закриття ранкового засідання до учасників акції вийшов лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко. Він подякував присутнім за активну участь в акції, за відстоювання євроінтеграційних законів та євроінтеграційного курсу країни в цілому, після чого пролунав державний гімн.

  7 Листопада 2013 +Коментар | подобається