Останні події

Олексій КОЛОМІЄЦЬ: “Інспекція техногенної безпеки має дбати про безпеку, а не про власний гаманець”

Чернівецький «УДАР» вкотре викрив корупційні схеми. Раніше мова йшла про махінації у земельних питаннях. Цього разу Олексій Коломієць навів достовірні факти злочинності у сфері Державної інспекції техногенної безпеки України в Чернівецькій області.

До народного депутата України Романа Ванзуряка надійшло звернення від підприємців області, які скаржаться на незаконні та корупційні дії керівника Державної інспекції техногенної безпеки Грицака Ігоря Івановича: «З приходом Грицака на посаду ним створена монополізована мережа надання послуг протипожежного призначення через фірми, які розташовані на території підрозділу ДСНС області за адресою м. Чернівці, вул. Л.Українки, 3, зокрема ПП Грушка Г.П., ТОВ «Пожзахист» Сироїжко В.С. та ПП Церковний О. Як приклад Грицак зобов’язав районні інспекції щомісячно реалізовувати примусово підприємцям вогнегасники (міська інспекція 50 та районні по 20)…»

У п’ятницю 22 листопада Роман Ванзуряк оголосить дане питання з трибуни Верховної Ради.

На прес-конференцію був запрошений Манолій Плаксій, депутат Чернівецької обласної ради, який підтвердив слова Олексія Коломійця і навів факти корупції у Державній інспекції техногенної безпеки, з якими боровся особисто.

  20 Листопада 2013 +Коментар | подобається