Останні події

Буковина за Євроінтеграцію!

Враження від мітингу членів Молодіжного крила Чернівецької обласної організації Політичної партії “УДАР Віталія Кличка”. Колона рушила до Європейської площі, приєднуються чимало киян. Під Українським домом розміщено сцену, довкола якої збираються люди. Через деякий час площа повністю наповнена людьми. Звучить цифра більш ніж 100 тисяч учасників. Серед присутніх помітно й буковинців. Майорить прапор з гербом Чернівців та видно кілька саморобних плакатів. У центрі Києва проблеми з мобільним зв’язком та доступом до безпровідного інтернету. Опозиційний мітинг триває близько двох годин. По завершенні люди починають розходитися. Починає темніти, на Майдані залишається близько 10 тисяч людей. Частина протестувальників вирушила до Кабміну. На ніч залишається до двох тисяч активістів.

Наталія Грень, студентка IV курсу:

- Я вперше на такому масовому заході. Трохи страшно, все таки велике скупчення людей. Але не відчувається аргесивності, панує доброзичлива атмосфера.

Олег Гуцул, студент V курсу:

- Нарешті люди зібралися, виступили проти цієї банди, проти штучно створеного ними корита. Українська нація пробуджується!

Альона і Мар’яна Антимійчуки:

- Ми постійно беремо участь в акціях на підтримку євросоюзу. Це справді шанс для українського суспільства на краще життя. Ми – це Європа, і ми повинні жити європейськими стандартами.

  25 Листопада 2013 +Коментар | подобається