Останні події

Євромайдан у Чернівцях триває (ОНОВЛЕНО)

Перед мітингувальниками виступила Ольга Киналь, член Ради ЧОО ПП “УДАР Віталія Кличка”, яка наголосила на важливості дотримання європейського вектору розвитку України. Вона зазначила: “Сьогодні ми всі доводимо світу і самим собі, що ми, українці, можемо мирно, з посмішками, з піснями перемогти режим. Цей режим боягузів більш за все боїться сотень тисяч українців, які сьогодні зібралися на цій площі і по усіх Євромайданах, які проходять по всій Україні”.

Окрім політичних партій, активно слово брали представники різніх громадських організацій, у тому числі і студентських. Усіх об’єднала спільна ідея – прагнення України до європейського життя. Опозиційні депутати почали збір підписів під зверненням до голови Чернівецької обласної ради Михайла Гайничеру щодо необхідності провести позачергову сесію крайового парламенту.

«У зв’язку з відмовою чинної влади від обраного українським народом євроінтеграційного курсу країни та спробою зриву підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом, керуючись п. 2.1.5 регламенту Чернівецької обласної ради, виходячи з волі громади Чернівецької області, виявленої 3 листопада 2013 року під час відзначення 95-ї річниці Буковинського віча, ми, депутати обласної ради, які нижче підписалися, ініціюємо скликання позачергової сесії Чернівецької обласної ради. Основною метою сесії є ухвалення звернень до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України із засудженням спроб та вимогою не допустити зриву євроінтеграційного процесу України», – йдеться у зверненні опозиційних депутатів.

Наразі мітинг на Центральній площі триває. Однак, під пам’ятником Тарасові Шевченку зібралось не більше трьох десятків молодих людей, які мають намір залучити більше чернівчан до активної участі. О 12. 00 пролунав державний гімн, але на цьому пісні на площі не завершились. Студенти піснями і чаєм зігріваються, зважаючи на сильну заметіль, але цим самим роблять теплішою і атмосферу міста.

  25 Листопада 2013 +Коментар | подобається