Останні події

Буковинці за ЄС

Менше ніж за годину урна була наповненою вщент, а біля партійної палатки ще стояли десятки людей, які хотіли висловитись. Олександр Руснак, голова Першотравневої районної у місті Чернівці партійної організації, один із ініціаторів опитування каже:

- Люди не бояться сказати своє ім’я. Нікого не потрібно припрошувати до голосування, біля палатки постійно є черга людей. Дехто навіть пропонує підписатися на бюлетені. Це ще одна можливість, щоб нинішня влада почула голос кожного громадянина, почула громаду, яка зараз голосно заявляє, що ми, українці, прагнемо до Європейського Союзу, ми вимагаємо підписання Угоди. Чернівці масово піднялися на мітинг, і з кожним днем на площах людей все більшає.

Як показало голосування, буковинці налаштовані виборювати свою позицію.

- Сьогодні питання не стоїть у тому, хто яку партію представляє. У першу чергу ми відстоюємо інтереси громадян. Україна об’єднується, люди показують те, що вони готові до активних дій. Це, в першу чергу, стало зрозуміло ще в неділю, на столичному Євромайдані. Зараз піднімаються області. Хороший приклад подала Львівська та Івано-Франківська області. Тому наша Чернівецька область має показати не гірший результат.

Уже дві ночі люди чергують на Центральній площі. До мітингувальників долучилися студенти, які кілька годин скандували під обласною державною адміністрацією.

На даний момент мітинги продовжуються. Людей із кожним днем на площі більшає.

  26 Листопада 2013 +Коментар | подобається