Останні події

Роман Ванзуряк: «Уряд намагається прикрити свій провал акціями протесту»

Хоч Віктор Янукович доручив ухвалити Держбюджет на 2014 рік до 17 грудня, керівництво ВРУ та ПР наразі відверто заявляють, що принаймні у січні країна буде жити без нього.

Заяви представників влади про те, що відставка уряду в нинішній кризовій ситуації лише негативним чином позначиться на становищі в країні — не мають нічого спільного із реальністю.

«Мирні протести жодним чином не впливають на ситуацію з держбюджетом. А уряд Азарова намагається вчергове перекласти відповідальність за неспроможність ефективно керувати державою на опозицію. Бюджет повинні були затвердити ще місяць тому. Вони не подали його. Проект бюджету-2014 ніхто не бачив. Хоча ми цього вимагали, і це необхідно було зробити згідно з законом», – коментує Роман Ванзуряк, народний депутат України, голова Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

За словами Романа Ванзуряка, золотовалютні резерви НБУ скоротилися за місяць майже на 9%, або на 1,84 млрд. дол. та на 1 грудня 2013 р. становили 18,79 млрд. дол.

За інформацією НБУ, з початку 2013 р. золотовалютні резерви НБУ зменшились на 23,45%, або на 5,755 млрд. дол.

При цьому бюджетні ресурси і надалі продовжують розкрадатися, в результаті чого вже в цьому році в бюджеті не вистачає коштів на виплату зарплат та соціальних виплат.

«Золотовалютні резерви почали стрімко скорочуватись з осені  2011 року під гучні заяви влади про покращення на всіх фронтах та проведення безглуздих псевдореформ,  які лише погіршили економічне становище в країні. Такі небувалі темпи скорочення золотовалютних резерві – це результат безвідвального ставлення нинішньої влади до економічної безпеки країни. Адже скорочення золотовалютних резервів призводить до зростання вартості кредитів для вітчизняної економіки та девальвації  національної валюти», – сказав народний депутат.

Для режиму Януковича, який протягом багатьох років паразитував на українському бюджеті, перетворивши розподіл бюджетних видатків на прибутковий бізнес, вимоги ЄС щодо подолання корупції на всіх рівнях та забезпечення прозорості державних фінансів виявилися неприйнятними.

Українці вже стомилися від пустих обіцянок влади. Постійна брехня та державна зрада – це обличчя цієї влади.

  4 Грудня 2013 +Коментар | подобається