Останні події

Олександр Шкурідін: «Європейська рада Буковини стане на підтримку європейського курсу України»

Під час мітингу обласний комітет національного спротиву уповноважено розпочати організаційні заходи для створення Європейської ради Буковини. До неї увійдуть люди, які мають повагу й авторитет серед жителів області та хочуть працювати на благо громади. Основне завдання новоствореного органу – це підтримка і координація дій громадян та організацій, які бачать Україну рівною частиною європейської спільноти, – підкреслив Олександр Шкурідін, заступник голови Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

«Сесія Чернівецької обласної ради так і не відбулась. Депутати від провладної партії штучно блокують її проведення. Через неявку багатьох депутатів, кворуму так і не було. Це свідчить про відсутність зобов’язань та будь-якої відповідальності, підзвітності своїм виборцям. Люди мають право вимагати від своїх обранців пояснень такої поведінки. Тому новостворена Європейська рада буде слідкувати за подіями, давати оцінку сьогоднішній ситуації у країні, і найголовніше – слідкувати, щоб усі акції і мітинги були проведені мирним шляхом, а також унеможливлювати різного роду провокації», – сказав Олександр Шкурідін.

Крім того, до саморозпуску Чернівецьких обласної та міської рад закликали страйком Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Студентська координаційна рада. Про це представники студентства заявили на мітингу на Центральній площі. Студенти просять жителів області також підтримати їх у боротьбі з режимом.

  13 Грудня 2013 +Коментар | подобається