Останні події

Чернівецькі «ударівці» долучились до благодійного ярмарку "Підтримай солдата Підгір'я"

Традиційно 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів. Напередодні цього дня у м.Сторожинець відбувся Благодійний ярмарок "Підтримай солдата Підгір'я", організатором якого став СРТБДІ "Богдан".

На ярмарку були представлені роботи діток з особливими потребами. Своїми руками вони змайстрували картини з бісеру, квіти, композиції, жовто-блакитні стрічки, новорічні кульки та спекли багато випічки і солодощів.

До ярмаркових торгів долучилися й чернівецькі «ударівці». Зібрані кошти від продажу дітки-інваліди віддали на лікування пораненому герою з АТО Ходану Юрію, у якого дуже складне поранення в голову.

«Мене сильно вразило, що дітки, які самі мають проблеми зі здоров'ям, збирають кошти для учасника АТО. У мене питання: чому наші олігархи,які заробили мільйони-мільярди не хочуть допомагати, а підтримують бійців АТО волонтери, небайдужі люди, а основне діти-інваліди?» - запитує голова СРТБДІ "Богдан" Галина Токар.

Загалом на ярмарку вторгували 7000 гривень на лікування пораненого бійця.

 

Окрім того, днями голова Чернівецької міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Галина Марараш разом з Чернівецьким міським клубом «Паросток» взяла участь у відзначенні Міжнародного дня інвалідів, пригостивши діток з особливими потребами солодощами.


  4 Грудня 2014 +Коментар | подобається