Останні події

Студенти з Німеччини зустрілися з буковинськими «УДАРівцями»

Учора, 30 жовтня, в рамках знайомства із суспільно-політичною ситуацією в Україні студенти з Баварії зустрілися з членами Чернівецької обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Близько тридцяти молодих людей прибули до України за спільним українсько-німецьким проектом «Що стоїть на карті?», котрий націлений на спостереженнями за ходом парламентських виборів.

«УДАРівці» підготували для студентів коротку презентацію про структуру, ідеологічні засади та роботу обласної і міської організації партії, розповіли про участь членів «УДАРу» в Євромайдані і організацію допомоги українським військовослужбовцям. Опісля студенти ближче поспілкувалися з головою Чернівецької міської організації політичної партії «УДАР» Галиною Марараш, членом політради Володимиром Гавришем, головою виконкому партії Олександром Руснаком та молодими партійками Альоною та Мар’яною Антимійчук.

Німецькі гості цікавилися роботою та політичними принципами лідера партії Віталія Кличка, планами партійців на найближче майбутнє і громадською роботою організації. Звучали питання про позицію «УДАРівців» щодо розвитку освіти і медицини. Також студенти розпитували про роль жінок в політиці та про участь у політичному житті країни молоді та студентства. Їх здивувала велика кількість молодих членів «УДАРу» та приємно вразила програма партії, орієнтована на проєвропейські цінності, зокрема, і на гендерну рівність.

Наприкінці зустрічі студенти зазначили, що партія «УДАР» помітно виділяється з-поміж інших політичних партій, представлених у Чернівецькій області, насамперед завдяки своїй програмі та політичним принципам.

  31 Жовтня 2014 +Коментар | подобається