Останні події

Буковинський «УДАР» зустрівся з пресою

Чернівецькі «ударівці» розповіли місцевим ЗМІ про підсумки II Депутатського форуму Партії «УДАР Віталія Кличка» та свої подальші плани.

Член ради ЧООПП «УДАР Віталія Кличка» Роман Гавреш, Голова Чернівецької міської організації Галина Марараш та голова Новоселицької районної організації Майя Ракоча, які брали участь у роботі форуму 29 листопада, зазначили, що сьогодні «УДАР Віталія Кличка» є потужною монолітною силою, члени якої очищують і розбудовують Партію, ставлять перед собою нові завдання і визначають, як саме їх виконувати.

Партійці розповіли, що на майбутніх місцевих виборах партія «УДАР Віталія Кличка» виступить як окрема політична сила. Окрім того, «УДАР» буде висувати кандидатів на посади міських голів.

 

Також ударів ці повідомили, що Верховній Раді VIII-го скликання в складі більшості створено Депутатську групу Політичної партії «УДАР», яка буде працювати над реалізацією власних програмних засад та підтримувати усі політичні сили, представлені у парламенті, котрі ставлять за мету – європейський розвиток і добробут України.

  10 Грудня 2014 +Коментар | подобається