Останні події

Дружба, перевірена роками

Справжню дружбу випробовують час та незгоди. І якщо вона вистоїть – її треба берегти та цінувати. Саме такою міцною і щирою є дружба юного чернівчанина Сашка Гордаша та активістів Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», яка триває вже чотири роки.

Активісти познайомились із Сашком ще наприкінці 2011 року. Тоді вони дізнались, що на долю хлопчика випало нелегке випробування – він має хворобу, на яку в Чернівецькій області більше ніхто не страждає – вроджену дисфункцію кори наднирників. Через цю недугу Сашко не має змоги ходити до школи, або ж бавитися на вулиці, як його однолітки. Проте хлопець навіть у квартирі, на самоті, не втрачає оптимізму та віри у життя. Він обожнює настільні ігри, цікавиться природничими науками, багато читає.

Мама Сашка Жанна Володимирівна витрачаєь на лікування сина величезні кошти. Тому вона щоразу радіє візитам чернівецьких «ударівців», які систематично передають гроші на лікування хлопчика.

В переддень Нового року активісти партії вже вчетверте привітали Сашка з новорічними святами та Різдвом Христовим. Голова Чернівецької міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Галина Марараш передала Сашкові подарунки, а його мамі – кошти на ліки.

 Жанна Володимирівна розповіла, що Сашко завжди з нетерпінням чекає на візити «ударівців». Своїм друзям хлопчик розповів, що Віталій Кличко завжди був його кумиром, тому він у захваті від того, що в нього є друзі з партії «УДАР».

«Ударівці» також дуже гордяться таким другом, як Сашко. Адже така щира, відкрита, оптимістична та чуйна людина – рідкісний діамант у швидкоплинному життєвому потоці.

  12 Січня 2015 +Коментар | подобається