Останні події

У Буковинського «УДАРу» новий очільник

У Чернівцях переобрали голову Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». На обласній конференції «ударівці» краю підтримали на цю посаду кандидатуру народного депутата України Григорія Тіміша. Заступниками Тіміша залишилися Микола Юрійчук, Олександр Шкурідін та Володимир Гавреш.

92dbc651445cc5078f25d962bf65aea3

Григорій Іванович зазначив, що буде активно працювати над тим, щоб буковинський «УДАР» максимально реалізував себе на місцевих виборах.

«У нас є серйозні амбіції, серйозні гравці, наша команда – потужна. Наші партійці доведуть усьому чернівецькому політикуму, що вони варті того, аби бути при владі на Буковині, - сказав Григорій Тіміш. - Ми ставимо за мету поборотися як мінімум за депутатство в радах усіх рівнів».

Заступник голови Центрального виконавчого комітету Партії Олексій Рябикін, який був присутній на конференції, зазначив, що партія «УДАР» в Чернівецькій області має дуже великий аргумент, щоб не просто взяти участь у місцевих виборах, а й перемогти.

«Сьогодні на конференції відбулася півторагодинна дискусія серед потужних особистостей, котрі наводили досить якісні серйозні аргументи. Те, як ці люди брали участь в обговоренні питань, говорить не лише про розуміння їх відповідальності перед долею країни. Це була дискусія серед майбутніх лідерів Чернівецької області», - повідомив Олексій Володимирович.

8d1ace53954373034f7774394c6607ce

Щодо планів роботи Партії на майбутнє, Григорій Тіміш зазначив, що основні пріоритети роботи – це допомога бійцям в зоні АТО та оновлення складу місцевих органів влади.

«Буковина - це прикордонна область, тут відбувається дуже багато важливих процесів. Ситуація в політикумі Чернівецької області в деякій мірі відбивається на процесах всієї держави. Тому якісний склад місцевої влади – це те, до чого ми прагнемо. Окрім того, ми максимально працюватимемо над допомогою і підтримкою наших воїнів для покращення ситуації на Сході. На цьому ми акцентуємо роботу організації», - зазначив очільник організації.

На конференції були присутні й колеги-«ударівці» з інших областей: голова Вінницького УДАРу народний депутат України Геннадій Ткачук, Хмельницької обласної організації «УДАРу»очільник Василь Міракін, та голова Івано-Франківського «УДАРу» Володимир Стефанків. Вони привітали Григорія Тіміш з обранням головою буковинського «УДАРу» та побажали йому плідної роботи.

0631b8721e8e3fecae8b70940dae3e1d


 

  14 Лютого 2015 +Коментар | подобається