Останні події

Новий очільник Сторожинецького УДАРу прагне розбудувати вільну, справедливу та солідарну Україну

У неділю, 22 лютого, у Сторожинці відбулася конференція районної партійної організації Політичної партії «УДАР». Найважливішим питанням, яке розглядали на конференції, було переобрання голови районної організації. Більшість делегатів підтримала на цю посаду шановану і авторитетну людину – Володимира Миколайовича Філіповича.

Володимир Миколайович зазначає, що його обрали у досить непростий, мабуть, найважчий час. Проте,  Незважаючи на виклики, які стоять перед суспільством, партією і кожним громадянином,  це найкращий час для проявлення людських якостей: моральних, вольових, професійних, вважає Володимир Філіпович.

«Нині ми переживаємо складний час, та незважаючи на все віримо, що мир прийде на нашу землю, демократичні засади, які були закріплені в Конституції України, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави. Всі ми прагнемо почувати себе захищеними і впевнено дивитися у майбутнє. Але тільки від кожного з нас залежить наше майбутнє, тільки разом ми можемо створити нову європейську державу, державу, в якій кожен громадянин відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю», - розповідає новий очільник Сторожинецького УДАРу.

Володимир Філіпович уже розробив стратегію втілення в життя поставлених перед районною організацією цілей. Для організації партійної роботи та виконання поставлених задач він вважає за необхідне:

1.     Продовжити будівництво районної партійної організації за рахунок прийняття в неї нових членів партії, створення партійних осередків в районі. При цьому з кожним партійцем необхідно провести співбесіду на предмет ефективного використання його ділового, морального, комунікативного «брендового» потенціалу для роботи в парторганізації активістом, волонтером, спонсором, членом виборчої комісії і т.п.

2.     Провести обговорення з діючими членами партії можливості залучення в ряди партії знайомих, родичів, колег по роботі.

3.     Необхідно провести роботу по пошуку джерел  фінансування районної парторганізації, при цьому використати потенціал фінансово достатніх партійців: керівників підприємств, успішних приватних підприємців, прихильників партії.

4.     Залучити до популяризації партії в районі відомих в Україні партійців: Віталія та Володимира Кличко, Г.Тіміша, В.Чумака, Т.Кутового та ін., з виступом їх перед громадою в населених пунктах району.

5.     Регулярно проводити благодійні акції в районі: волонтерська діяльність, допомога пристарілим та бідним, відвідування хворих, ветеранів війни та праці. Проводити акції по озелененню населених пунктів, благоустрою, прибирання від сміття, що буде мати великий позитивний вплив на думку громадян.

6.     Налагодити співпрацю з відомими в районі людьми з метою пропагування ними ідей партії, організації підтримки кандидатів в депутати на виборах в органи місцевого самоврядування від нашої політичної сили.

«Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож маємо набратися терпіння та об’єднавшись спільно працювати для виконання задач поставлених партією на благо українського народу. Лише тоді ми зможемо побудувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, ім’я якій – Україна», - зазначає Володимир Миколайович.

b22d13d3ca430b1d7758cb3f5bb629bb 986a96710df7045adbbe66fdf240fd25

  24 Лютого 2015 +Коментар | подобається