Останні події

«Кому потрібне добре врядування місцевих громад?»

В середу, 23 квітня, Галина Марараш, голова міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», президент міського клубу «Успішна чернівчанка», побувала на засіданні Чернівецької обласної організації «Комітет виборців» на тему «Кому потрібне добре врядування місцевих громад?» 

За круглим столом обговорювалося, що можна зробити для прискорення на місцевому рівні реформ місцевого самоврядування і які заходи необхідно здійснити з метою впровадження на місцях громадських принципів належного (доброго) врядування.

Модератором круглого столу був Володимир Старик, голова товариства «Український народний дім». З доповідями виступили Ігор Бабюк (заступник голови обласної організації «Комітет виборців» та керівник проекту «Реформування місцевого самоврядування: перші кроки до справжньої демократії») та Ігор Гаврада (експерт обласної організації «Комітет виборців»). 
Учасникам запропонували посібник підготовлений Чернівецькою обласною організацією «Комітет виборців» розрахований на депутатів місцевих рад, працівників партійних організацій та виборців. У посібнику подаються міжнародні принципи належного (доброго) врядування, які засновані на Європейській хартії місцевого самоврядування. 

«Учасники обговорювали 12-ть принципів, які подані у посібнику. Я зупинилася на 6-му і 11-му принципах, бо вони близькі моїй діяльності. Потрібно надавати підтримку тим, хто зазнав моральних травм у зв’язку з подіями в країні. Тому актуально досягнути вирішення цих питань на місцевому рівні, щоб люди не почували себе покинутими. Ми активно проводимо роботу в цих напрямках», - розповіла Галина Марараш.

6-й принцип описує етичну поведінку, де публічні цінності повинні переважати над особистими. 11-й принцип – це права людини, культурний рівень та соціальна обґрунтованість. Один з підпунктів 11-го принципу – зацікавленість громади в боротьбі з дискримінацією, пропагує соціальну згуртованість.

  23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається