Останні події

Волонтери-«ударівці» привітали дошкільний навчальний заклад № 47 з 50-річчям

23 квітня на запрошення педагогічного колективу «ударівці» побували на святкуванні ювілею Дитячого навчального закладу № 47. Адміністрація та працівники садочка організували дуже гарне свято-концерт з піснями і таночками, які готували не тільки дітки та вихователі, а й батьки. 
«З цим виховним закладом нас пов’язують добрі і теплі стосунки. Хоча ми тільки нещодавно розпочали співпрацю, проте одразу ж відчули наскільки колектив живе своєю справою, з якою любов’ю працівники створюють у садочку приємну, я б навіть сказав, душевну атмосферу.
Коли до нас звернулася адміністрація закладу з проханням привезти якість сувеніри для поповнення експозиції музею присвяченого Героям Революції Гідності та АТО, ми не змогли відмовити. До того ж дітки передали нам для бійців малюночки та український прапор. На передовій, коли воїни отримали ці сувеніри, вони з надзвичайним трепетом їх роздивлялися і кожен дитячий малюнок став своєрідним оберегом для наших хлопців. Ми натомість привезли для музею, бронежилет та підписаний нашими військовими прапор», - розповів Анатолій Гуцул, голова Шевченківської районної м. Чернівці організації партії «УДАР Віталія Кличка».
Тож, виступаючи перед гостями та господарями свята він подякував вихователям за ту велику і важливу роботу, яку вони роблять щодня, виховуючи маленьких українців-патріотів, адже вітаючись з дітками «Слава Україні», почув від цих маленьких хлопчиків і дівчаток - «Героям Слава», - а це багато чого варте. 
Анатолій Гуцул побажав усьому колективу здоров’я, Миру, наснаги у роботі та пообіцяв і надалі поповнювати маленький патріотичний музей новими експонатами.
Колектив Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вітає Дошкільний навчальний заклад № 47 з ювілеєм. Сподіваємося, що до патріотичного виховання дітей долучаться всі українці та всі заклади, щоб натхнення до волі ставало сильнішим.

  23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається