Останні події

Чиновник, що не боїться йти на війну

Октавян Мірчевич Магас – людина сильна та мужня, віддана своїй справі й державі. Наразі чоловікові 43 і він є начальником відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської районної державної адміністрації. Та попри авторитетну посаду, отримавши повістку, – не злякався, не сховався і не відкупився, а пішов захищати Батьківщину у цей складний, буремний для неї час.

Чоловік виїхав у середині травня і прибув на навчальну базу Київського національного університету ім. Т. Г.Шевченка. Саме там він упродовж 30 днів пройшов перекваліфікацію, а потім на посаді офіцера-політрука поповнив лави Збройних сил України.

Магас Октавян Мірчевич є активним прихильником патріотичних демократичних сил, зокрема партії «УДАР Віталія Кличка». Доклав максимум зусиль для успішного проведення президентської виборчої кампанії 2014 року в Герцаївському районі. 

Шановний Октавяне Мірчевич, ми дякуємо Вам за те, що Ви робите, і сподіваємося, що Ви станете прикладом для інших чиновників, які уникають відповідальності та свого конституційного обов’язку.

 

Нехай, зла доля омине Вас стороною. З нами правда, з нами сила. Слава Україні!

  25 Травня 2015 +Коментар | подобається