Останні події

Чернівецькі "УДАРівці" звернулися до голови ОДА Фищука розмістити на сайті роз'яснювальну інформацію про децентралізацію

Відкрите звернення Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» до голови Чернівецької обласної державної адміністрації Фищука Олександра Георгійовича щодо реалізації на теренах області проекту децентралізації владитареформи місцевого самоврядування

 Шановний Олександре Георгійовичу!

 З огляду на відсутність на офіційному сайті Чернівецької ОДА належної інформації про реалізацію на теренах нашої області проекту децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, просимо Вас розмістити на сайті ОДА наступну інформацію:

1. Склад регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Чернівецької області (з роз’ясненням сфер відповідальності кожного члена робочої групи).

2. Проект напрацьованого перспективного плану, що вносився на розгляд обласної ради.

3. Матеріали (економічні та інші розрахунки), що були підготовлені регіональною робочою групою і покладені в основу моделювання заявленої кількості спроможних територіальних громад.

4. Паспорти змодельованих територіальних громад за формою відповідно додатку Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 р. № 214.

5. Протоколи, складені уповноваженими облдержадміністрацією посадовими особами, за результатами консультацій з уповноваженими представниками органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, а також суб’єктами господарювання і їхніми громадськими об’єднаннями.

6. План організаційно-роз’янювальних заходів на місцях щодо цілей, завдань, шляхів і засобів реалізації реформи місцевого самоврядування.

7. Детальну інформацію про виїзну роботу керівництва ОДА в районах області з активом територіальних громад щодо роз’яснення необхідності формування спроможних територіальних громад.

8. Інформацію про авторитетних фахівців та експертів у сфері місцевого самоврядування, які залучені до роботи регіональної робочої групи, а також роз’яснення сутності реформи місцевого самоврядування.

9. Номери телефонів регіональної робочої групи і графік її засідань.

 Розміщення згаданої інформації дасть можливість долучитися до цієї важливої реформи широкому загалу жителів нашої області.

 Чернівецька обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  30 Червня 2015 +Коментар | подобається