Останні події

Волонтери-«УДАРівці» дякують небайдужим буковинцям за допомогу

Днями волонтери Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» повернулись з чергової поїздки на Схід України. Цього разу туди доправили холодильники, засоби особистої гігієни, маскувальні сітки, продукти, а також підтримку від наймолодших патріотів – дитячі малюнки.

Для волонтерів, як і для солдатів, немає ні літньої відпустки, ні відпочинку, ані надто спекотної погоди, щоб припинити свою діяльність. Цього разу вони вирушили до артилеристів, які дислокуються в районі Сєвєродонецька.

Маршрут із Чернівців на Луганщину пролягав через Харківську область. Спершу заїхали у Сватово, щоб доставити адресну посилку. У Новоохтирці буковинців зустріли військові і провели до частини.

Сергій Душкевич, волонтер, відзначив, що з часу першої їхньої поїздки відчутні зміни у кращу сторону:

- Помітно, що зараз є більший порядок у частинах. Військових забезпечено формою, продуктами, вчасно виплачують зарплати, дають відпустки. Є хороше сучасне технічне забезпечення. Втім, волонтерська допомога також потрібна. До прикладу, військова форма швидко зношується і потребує заміни. Тай самі військові раді бачити цивільних, це таке своєрідне «буденне свято».

Денис Богдан, який також їздив у цю поїздку, каже, що словами важко передати емоції після перебування на Сході:

- Звичайно, бувають і такі випадки, коли ми зустрічаємо людей, які не вірять у нашу безкорисливу мету. Тоді доводиться показувати документацію, підтвердження того, що ми – волонтери. Однак це все забувається після спілкування з нашими солдатами. У поїздці важливо налаштувати себе на позитив, тоді всі труднощі долаються легко.

Волонтери висловлюють велику вдячність усім небайдужим, які продовжують підтримувати нашу армію:

- Ми розуміємо, що зараз дуже важкий час для всіх. Втім, люди небайдужі до проблем на Сході України. Вони стараються допомогти, чим можуть. За таку незламну позицію, за патріотичність і за віру у нашу Батьківщину ми дуже вдячні кожному, хто зробив свій внесок у допомогу війську.

Особливу подяку «УДАРівці» висловлюють людям, котрі передали холодильники, Інні Андрійчук з Хотина за смачні домашні вироби, а також наймолодшим волонтерам – школярам Новоселицького району – за подарунки для серця, які зміцнюють бойовий дух і додають віри. Також подяка однопартійцям, які зробили свій внесок, зокрема, Володимиру Безерку за надані маскувальні сітки і Майї Ракочі за продукти харчування.

da4eae86a3feedc7f8c08ec1b90043ff

 

5af0b2cb49226035fc99a6e6d2a0e0b5

 

b9e071744bc5c15dd10af58cbe6c6731

 

7194f7cc3fa40f2a818d1a04b8523f3b

  7 Липня 2015 +Коментар | подобається