Останні події

Микола Юрійчук - керівництву Чернівців: "Не смішіть курей!"

Ще раз про ремонт доріг та його якість

Я вже неодноразово писав про стан доріг нашого міста та неналежну якість їхнього ремонту. Зараз хочу акцентувати на логіці керівництва міста, яке планує та організовує цей ремонт.

Днями проїхав маршрутом автобуса №19. І що я побачив: у районі Роші-Стинки, де пролягає цей маршрут, ніби-то недавно здійснювали ремонтні роботи. Але логіку збагнути важко. Розсудімо послідовно. Маршрут №19, починаючи від вулиці Сторожинецької, складається з частини вулиць Р. Шухевича, Мукачівської, Хрещатинської, Сокирянської, Макіївської, Путильської та Димківської. Відтинки вулиць Р. Шухевича, Хрещатинської та частини Сокирянської були заасфальтовані у попередні роки. Цьогоріч пощастило далеко не всім мешканцям згаданих вулиць.

Не так давно на сайті міської ради була розміщена інформація про те, що мешканці вулиці Мукачівської подякували за ремонт їхньої вулиці. Що ж, по-перше, вулиця Мукачівська відремонтована не вся, а лише невелика частина, якою пролягає згаданий маршрут автобуса. По-друге, навіть цю частину зробили як попало і кілька разів підремонтовували. Звичайно, можна зрозуміти тих, які можливо і дякували, бо вперше біля них поклали асфальт, а до цих пір вони постійно боролися з хмарами пилюки і болотяними калюжами. Але, скажіть, будь ласка, а чим гірші мешканці вулиць Макіївської, Путильської та другої частини вулиці Сокирянської, коли вони і надалі змушені жити в пилюці? Бо ця частина дев’ятнадцятого автобусного маршруту чомусь не потрапила до списку покриття її асфальтом.

У дуже поганому стані донедавна була вулиця Димківська. Нарешті її відремонтували. Але як? На двох відтинках поклали суцільний асфальт, а посередині зробили ямковий ремонт. Там, де клали асфальт, зі слів мешканців, кілька разів доробляли. Після так званого ямкового ремонту вже сьогодні є чимало нових вибоїн. На стику вулиць Димківської і Путильської прямо посеред дороги залишили величезну яму, яку не об’їхати. Крім того, виникає питання, чому наприкінці маршруту, де пасажири зазвичай очікують автобуса, не заасфальтували площадку? Чи без ложки дьогтю не можна обійтись?

Крім того, чому не зробили ямковий ремонт тієї частини автобусного маршруту, де асфальт був покладений у попередні роки? Що це так, свідчать додані фотографії.

Ну і насамкінець. Чому не здійснити ремонт усіх згаданих вище вулиць Роші-Стинки, якими пролягає дев’ятнадцятий маршрут автобуса, щоб і мешканці цих вулиць і дачники, які щодня їздять цим маршрутом, і водії автобусів, що їх возять, нарешті відчули комфорт?

Звертаюся до керівництва міста та департаменту житлово-комунального господарства: давайте ремонтувати вулиці нашого міста по-людськи, а не курям на сміх.

Микола ЮРІЙЧУК, заступник голови обласної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка”

  10 Серпня 2015 +Коментар | подобається