Останні події

Буковинський «УДАР» прослухав семінар Охотіна

Зважаючи на ухвалення нового закону щодо проведення місцевих виборів, члени Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» пройшли тренінгове заняття. На навчанні інструктор з Києва Петро Охотін розповів команді, як потрібно правильно організувати роботу штабу, як розпланувати час кандидата, а також як досягти поставленої мети. Навчання організовано спільно з Фондом Роберта Шумана.

Микола Юрійчук, заступник голови Чернівецького обласного осередку партії зазначає, що тренінг має лише позитивні наслідки:

- Ми не вперше беремо участь у виборах, є уже немалий досвід. Однак такі навчання дають змогу тримати руку на пульсі, бо нічого не стоїть на місці. Законодавство змінюється, а колективне обговорення нововведень дає змогу краще засвоїти інформацію. До того ж, інструктор детально пояснив, як планувати роботу виборчого штабу. Було кілька корисних порад, які ми використаємо у нашій роботі.

 За словами Олександра Гадельшина, голови Садгірської районної у місті Чернівцях організації партії, сьогодні особливу увагу потрібно приділяти соцмережам:

- Так, ми ведемо свої сторінки, ми ділимося відчуттями, думками, поглядами. Але раніше все це було більш приватним, а нині – це публічна площина. Тому цьому пласту слід приділяти увагу. Політики мають бути відкритими. А блоги, власні сайти чи соцмережі допомагають цьому, сприяють кращій комунікації з людьми.

На семінарі-тренінгу Петро Охотін презентував власний посібник «Виграти вибори (покрокова інструкція)», запропонував шаблони графіка робочого дня кандидата,  а також дав чимало корисних порад.

 

Загалом у навчанні взяли участь 12 членів Чернівецької обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» - представники районних та міських осередків.   

  13 Серпня 2015 +Коментар | подобається