Останні події

Іноземні студенти цікавляться партією «УДАР»

Днями в офісі Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулася зустріч активу партії зі студентами Німеччини. Гостей зустріли голова міського осередку партії Галина Марараш та голова Виконавчого комітету обласної організації Олександр Руснак.

Іноземні студенти перебувають в Україні уже три тижні. Мета відвідин – навчальна. У рамках міжнародного проекту вони ознайомлюються та вивчають історію Буковини та її сучасність.

Галина Марараш окреслила головні цілі та спрямування партійного розвитку, поділилася власним досвідом участі у виборчих перегонах, а також акцентувала на специфіці цілей сьогоднішнього діяння політичної структури.

- Партія «УДАР Віталія Кличка» є правоцентристською за напрямком. Основна її відмінність від інших аналогічних структур – дотримання гендерної політики. Сьогодні Чернівецьку область у Верховній Раді України від нашої партії представляє Григорій Тіміш. За національністю він румун, тому відстоює у парламенті також інтереси румунської громади Чернівців. Це важливо для Буковини, адже вона є багатонаціональним краєм, - зазначила політик.

Стараючись якомога зрозуміліше та конкретніше передати мету діяльності партійного осередку у Чернівецькій області, голова Виконкому повернувся до історії зародження «УДАРу». З часу участі Віталія Кличка, у 2010 році було прийнято рішення про створення партії «УДАР Віталія Кличка» з новою, чіткою та суспільною програмою.

Сьогодні основний напрямок роботи, як зазначає Олександр Руснак, це волонтерська діяльність:

- Варто зрозуміти те, що в Україні йде війна. Тому всі сили потрібно направляти туди, на Схід України. Ми вже більше року допомагаємо нашій армії. Зараз ми власними силами придбали волонтерське авто, яким доставляємо допомогу солдатам. Наша партія не фінансується бюджетом, як заведено у Європі, чи олігархами. Тому все, що ми робимо – виключно власними силами.

«УДАРівці» презентували малюнки, які підготували дітки дитячих садків для солдатів.

- Такі дитячі подарунки ми відправляємо нашим захисникам регулярно. Вони морально дуже допомагають, бо розумієш, за що борешся. Дітки дуже тішаться, коли ми потім показуємо фотографії, де солдати тримають їхні малюнки. так тримається зв'язок, так ми показуємо армії, що ми єдині.

Після доповідей «УДАРівців» студенти з цікавістю задавали запитання, на які кожен отримав вичерпну відповідь. Загалом, зустріч пройшла жваво та цікаво, з дискусіями та діалогами.

 

 

  8 Вересня 2015 +Коментар | подобається