Останні події

Сторожинецька організація партії «УДАР» провела районну конференцію

 

Районна організація у Сторожинці розбудовується. Зростає кількість бажаючих вступити у лави «УДАРу», а головне збільшується кількість осередків у районі.

Голова районної організації партії «УДАР» Володимир Токарюк: «Партійні осередки у нашому районі будуть у кожному селі. Зараз підбираємо фахових людей. Вимога одна – поділяти партійні ідеологічні засади «УДАРУ» і нашого лідера Віталія Кличка».

Володимир Токарюк повідомив – на Сторожинеччині буде створено 27 осередків у селах. Вже зареєстрована організація партії у місті Сторожинець, у селах – Старі Бросківці, Давидени, Слобода-Комарівці. Лідери на місцях – це люди середнього віку, за фахом  правники, підприємці, освітяни. Під час районної конференції обрано раду партії і делегатів на обласну конференцію у березні.

«УДАР»  Сторожинеччини має намір у квітні провести змагання з гирьового спорту серед молоді. Переможці отримають спеціальні привітання від Віталія Кличка. В кінці червня ударівці Сторожинеччини здійснять сходження на Говерлу. На вершині планують встановити прапор «УДАРу».

  12 Лютого 2012 +Коментар | подобається